Records 1 to 14 of 14

Van Looy and Van Looy Stamp Auctions Sale: 173

Uitgifte 1865 - Leopold I
image Sale No: 173
Lot No:1820
Symbol:(*)/(

N° 17/21, 23 en 40/41, alle hergomd en/of beschadigd, gerekend als (*), m/ntz (OBP +/-€2.900) (Image)

Closed..Feb-18-2023, 06:00:00 EST

image Sale No: 173
Lot No:1821

N° 17 (100x) Zeer mooie puntstempelverzameling met 100 verschillende kantoren tussen LP 3 en LP 424 (w.o. veel betere o.a. LP 86, 228, 234, 344, 347, enz.), alle in betere kwaliteit, zm (OBP € 300 + Nipa € 400) (Image)

image Sale No: 173
Lot No:1822

"N° 17/25A Mooie studieverzameling van de uitgiften ""Leopold I in profiel"" en ""Kleine leeuw"", verzameld op kleuren en tanding, zeldzame stempel (cirkel) op n° 21B ""Beauraing"", zéér laat tijd gebruik van de zegel ( defect), zm/m/ntz " (Image)

image Sale No: 173
Lot No:1823

N° 17/21 De volledige reeks waaronder enkele mooie exemplaren, mooi studielot, ntz (28 stuks) (Image)

Opening EUR 36.00

image Sale No: 173
Lot No:1824

Uit de reeks N° 17/19, 4 zegels met zeer mooie D.C. afstempeling (niet reglementaire afst. of laattijdig gebruik), zm (OBP +++€40) (Image)

image Sale No: 173
Lot No:1825
Symbol:)

N° 17/18, op mooie brieven, Chimay, Ruysbroeck, Gand (Faubourg Bruges), Thielt, zm (Image)

Opening EUR 10.00

image Sale No: 173
Lot No:1826
Symbol:)

"N° 18 op brief met puntstempel PT. 141 van Gand 12 Janv 67, naar Bruxelles (verso) met geschreven (in blauw) '11' (gram) en halfronde stempel ""Affr. Insuff./ 141"" (Hanciau 511) en geschreven taxe ""3"", zm/m/ntz" (Image)

Opening EUR 4.00

image Sale No: 173
Lot No:1827
Symbol:)

"N° 19, op brief uit PT. 60 Bruxelles 24 mars 1867, naar Bordeaux 11/2 = dubbelport ""Affr. insuff. 60"" taxatie van 7 deciemen: onvoldoende gefrankeerd (dubbelport is 1 frank)- 30 cent. gefrankeerd = 70 cent., zm" (Image)

Opening EUR 4.00

image Sale No: 173
Lot No:1828
Symbol:)

N° 20 met LP 63, CHARGEBRIEFJE aangetekend verstuurd uit Bruxelles-Nord naar Lyon 4/12/1870- LP 63, mooie stempels recommandé encadré, PD encadré en 9,60 Gr. 1 port manuscript, tariefstempel op achterzijde (30 cent. port 150 cent. aantekenrecht) (Image)

image Sale No: 173
Lot No:1829

"N° 21a ""1fr. rode kool"" met duidelijke mooi geplaatste afstempeling 143 (Gedinne), perfecte centrage en uiterst frisse kleur, tentoonstellingsstukje!, zm (OBP ++€1.550 + COBA +€100)" (Image)

image Sale No: 173
Lot No:1830

"N° 21a Prachtige diepe ""rode kool"" kleur in praktisch perfecte centrage, zeer mooie duidelijke puntstempel P.283-Oostende, enkele korte tandjes rechts onderaan, prachtig exemplaar, zm/m (OBP €620 ""+ centrage = €1.550"")" (Image)

image Sale No: 173
Lot No:1831

"N° 21a ""1fr. donkerviolet"" (Tanding 14 1/2 x 14) met zeldzame tint ""Rode Kool"", zm/m (OBP €620)" (Image)

image Sale No: 173
Lot No:1832

"N° 21A Emissie 1865 ""1fr. violet"" tanding 15 met originele gom, zegel wat gedecentreerd en tanding bovenaan wat onregelmatig, doch fris van uitzicht, zm/m (OBP €4.100)" (Image)

image Sale No: 173
Lot No:1833

"N° 21 B ""Tanding 14 Londense druk"" (Strip van 3) met betere centrage, afst. PT.12- Anvers (3x getekend Brun), zm (OBP € 600)" (Image)