TSJECHOSLOWAKIJE. Vnl. gebruikte partij, w.bij in aantallen in 13 veelal grootformaat stockboeken met o.a. veel periode 1960-1974 en wat Tsjechië 1993-2008. Toegevoegd bandje postwaardestukken en iets stempeldocumentatie. (Image)
Closed..Apr-21-2024, 18:00:00 EST
Sale No: 422
Lot No:2640
TSJECHOSLOWAKIJE EN SLOWAKIJE [1918-1945]. Prachtcollectie veelal ongebruikt op blanco bladen in album. Bevat ook lokale revolutie uitgaven, wat poststukken en wat Oberschlesiën. (Image)
Opening EUR 340.00
Closed..Apr-22-2024, 18:00:00 EST
Sale No: 422
Lot No:2641
TSJECHOSLOWAKIJE [1918-1988]. Uitgebreide collectie/partij met gebr./ongebruikt en later postfris in 2 albums en 2 dikke insteekboeken. Mooie koop met prima materiaal! (Image)
Sale No: 422
Lot No:2642
TSJECHOSLOWAKIJE, SLOWAKIJE EN TSJECHIË [1937-2020]. Vnl. postfrisse verz. van 245 blocks in 2 ringbanden. (Image)