Worldwide Stamps and Covers Tijdsdocumenten en voorlopers - Oostenrijkse perio
Sale No: 173
Lot No:787
Symbol:)
1710, mooie voorloper met inhoud uit Antwerpen op 7 augustus 1710 naar Amsterdam met portcijfer V in rood krijt, zm (Image)
Closed..Feb-18-2023, 06:00:00 EST
Sale No: 173
Lot No:788
Symbol:)
"1711, mooie voorloper met inhoud uit ""D'Ypres"" (handgeschreven in inkt) in 1711 naar Nieuwpoort, portcijfer 2 in zwarte inkt, zm " (Image)
Sale No: 173
Lot No:789
Symbol:)
"1713 Voorlopers (met inhoud), verstuurd uit Veurne naar Gent, manueel postmark ""Furnes"", zeldzaam, zm " (Image)
Sale No: 173
Lot No:790
Symbol:)
1715 Voorloper met inhoud uit Antwerpen naar Brugge, port drie rode krijtstrepen, zm (Image)
Opening EUR 10.00
Sale No: 173
Lot No:791
Symbol:)
"Mooie voorloper met inhoud uit ""Louvain"" (handgeschreven in zwarte inkt) op 23 maart 1719 naar Gent, portcijfer 4 in zwarte inkt, zm " (Image)
Sale No: 173
Lot No:792
Symbol:)
"1729 Voorloper (met inhoud), handgeschreven ""De Namur"" naar ""Bruge"", port 5 stuivers, zm " (Image)
Opening EUR 12.00
Sale No: 173
Lot No:793
Symbol:)
"1730 Voorloper met inhoud verstuurd uit Mechelen naar Brussel, met ""I3"" in rood krijt, zm " (Image)
Sale No: 173
Lot No:794
Symbol:)
"1732, mooie voorloper met inhoud uit ""d'Ypres"" (handgeschreven op 18 september 1732 naar Gent), portcijfer 3 in zwarte inkt, zm " (Image)
Sale No: 173
Lot No:795
Symbol:)
"1734 Voorloper (met inhoud), verstuurd uit Liège 13 mars 1734 naar Bruxelles, ""III"" in rood krijt, zm " (Image)
Opening EUR 24.00
Sale No: 173
Lot No:796
Symbol:)
"1740 Voorloper (met inhoud), handgeschreven ""Diest"", verstuurd uit Diest naar Brussel, zm " (Image)
Opening EUR 34.00
Sale No: 173
Lot No:797
Symbol:)
1743, drie koopmansbrieven met inhoud van Courtray (kleine naamstempel in zwarte inkt) naar Brussel (1743) portcijfer 3, Lille (1746, portcijfer 2), Chatellevault, maar geschreven in Lille (1759, portcijfer 15), zm/m (Image)
Opening EUR 12.00
Sale No: 173
Lot No:798
Symbol:)
1744, drie mooie voorlopers met inhoud in goede staat van Audenaerde naar Gent 1744, 1778 en 1780, twee brieven met de naamstempel van Audenaerde (met verschillende port w.o. I en II), één bodebrief zonder naamstempel (met port in 2 krijtstrepen), zm (Image)
Sale No: 173
Lot No:799
Symbol:)
1745, mooie voorloper met inhoud uit Gand (naamstempel in zwarte inkt) op 5 september 1745 naar St. Niklaas, portcijfer 2 in zwarte inkt, zm/m (Image)
Opening EUR 4.00
Sale No: 173
Lot No:800
Symbol:)
1750, koopmansbrief met inhoud uit Anvers (kleine naamstempel in rode inkt) op 18 januari 1750 naar Gent, Portcijfer 2 in zwarte inkt, zm (Image)
Opening EUR 4.00
Sale No: 173
Lot No:801
Symbol:)
1751, mooie voorloper met inhoud (1751) aan Egidius Bauwens, ondernemer in Genval pour les vivres et fourages pour les troupes de Sa Maj, demeurant au marché aux herbes, vis-àvis la fontaine à Bruxelles, portcijfer 2, geen herkomstaanduiding, vermoedelijk (Image)
Sale No: 173
Lot No:802
Symbol:)
Mooie voorloper met inhoud van Ypres (naamstempel in rode inkt) op 4 september 1755 naar Brugge, portcijfer 3 in zwarte inkt, zm (Image)
Sale No: 173
Lot No:803
Symbol:)
Voorloper met inhoud van Alost 7 januari 1760 naar Ghendt, portcijfer 1, zwarte inkt, zm (Image)
Opening EUR 4.00
Sale No: 173
Lot No:804
Symbol:)
1772 Voorloper (met inhoud), verstuurd uit Audenaerde (bruine lijnstempel) naar Gent, zm (Image)
Sale No: 173
Lot No:805
Symbol:)
"Voorloper, met inhoud Bruxelles 1778 naar Chooz via (handgeschreven) ""Auss (soins) Sr (Sieur) Pierre Messager de Namur fur Givet à Namur"", portcijfer 2 in inkt op de rectozijde en vier rode krijtstrepen op de versozijde, prachtig voorbeeld van gemengde (Image)
Sale No: 173
Lot No:806
Symbol:)
"Mooie voorloper met inhoud Antwerpen, 1780 naar Delft, rode letter ""A"" in cirkel en portcijfer 2 in inkt, zm/m" (Image)
Opening EUR 12.00
Sale No: 173
Lot No:807
Symbol:)
"Mooie voorloper met inhoud uit Degomerij op 5 juillet 1786 naar Naveaugh, geschreven: ""par Rochefort, par Tellin et Rochefort"", geen portcijfers of herkomststempel, zm " (Image)
Opening EUR 10.00
Sale No: 173
Lot No:808
Symbol:)
1786 Aangetekende voorloper (met inhoud), verstuurd uit Mons (Rode lijnstempel) naar Bruxelles, m/ntz (Image)
Sale No: 173
Lot No:809
Symbol:)
Mooie voorloper met inhoud uit Londen op 25 mei 1790 naar Bruges, portcijfer 6 in zwarte inkt, zm (Image)
Opening EUR 14.00
Sale No: 173
Lot No:810
Symbol:)
Mooie voorloper met inhoud van Pastoor F. De Clercq uit Bornhem op 31 oktober 1791 naar Gand, portcijfer, zwarte inkt in Romeinse cijfers III, zm (Image)
Sale No: 173
Lot No:811
Symbol:)
Twee mooie voorlopers met inhoud uit Maaseyck (zwarte naamstempel) op 21.1.1791, beide brieven naar Bordeaux (diverse portaanduidingen), zm/m (Image)