Fauna en Flora, Verzameling Azië, Sri Lanka, Bangladesh, Pakistan, India, zm (Cataloguswaarde +€600) (Image)
Closed..Feb-18-2023, 06:00:00 EST
Sale No: 173
Lot No:4766
Symbol:**/0
Fauna en Flora, Verzameling diverse reeksen in insteekboek + album, overwegend gest., zm (Image)
Sale No: 173
Lot No:4767
Fauna- A. Buzin, zeer mooie verzameling met vele uitgiften uit diverse landen van deze auteur o.a. België (€286 nominaal), Rwanda, Zaïre, Mauritanië, Senegal, Congo, in insteekboek, zm (Image)
Sale No: 173
Lot No:4768
Symbol:FDC
Fauna- American Wildlife, 50 FDC's in speciaal album, zm (Image)
Opening EUR 4.00
Sale No: 173
Lot No:4769
Symbol:**/*
Fauna- Dieren, prachtige verzameling in 7 klembanden, bijna alles postfris en volledige reeksen, ook van moeilijke landen, voor impressie, zie op website, zm (Enorme cataloguswaarde) (Image)
Sale No: 173
Lot No:4770
Symbol:MIX
Fauna- insekten, 1960/1980 zeer uitgebreide verzameling in 2 insteekboeken w.o. ongetand (Albanië ea.), tientallen poststukken (ook oudere), zm/m/ntz (Image)
Sale No: 173
Lot No:4771
Symbol:**/0
Fauna- Vlinders, zeer uitgebreide verzameling/samenstelling in 5 ringmappen, 1 insteekboekje en doos met bladen, waarbij reeksen, vellen, veldelen, omslagen, zm/m (Image)
Sale No: 173
Lot No:4772
Fauna- vogels, Rwanda n° 1324/27 ** (250x, in vellen, OBP €3.000)) en Senegal n° 726/27 ongetand (in velletjes van 5 stroken, Yv. +€1.900), zm (Image)
Sale No: 173
Lot No:4773
Symbol:**/0
Fauna- Vogels, verzameling opgesteld per vogelsoort in album en insteekboek, zm (Hoge cataloguswaarde) (Image)
Sale No: 173
Lot No:4774
Symbol:)
Fauna, Diverse landen en periodes, uitgebreide samenstelling, vlinders, vogels en insecten (1060 stuks), in doos, 4 ringklasseurs en 1 insteekboek, zeer interessant om na te kijken, zm/m/ntz (Image)