Back to Topicals

Records 1 to 18 of 18

Van Looy and Van Looy Stamp Auctions Sale: 173

Topicals
THEMA - Fauna & Flora
image Sale No: 173
Lot No:4765

Fauna en Flora, Verzameling Azië, Sri Lanka, Bangladesh, Pakistan, India, zm (Cataloguswaarde +€600) (Image)

Closed..Feb-18-2023, 06:00:00 EST

image Sale No: 173
Lot No:4766
Symbol:**/0

Fauna en Flora, Verzameling diverse reeksen in insteekboek + album, overwegend gest., zm (Image)

image Sale No: 173
Lot No:4767

Fauna- A. Buzin, zeer mooie verzameling met vele uitgiften uit diverse landen van deze auteur o.a. België (€286 nominaal), Rwanda, Zaïre, Mauritanië, Senegal, Congo, in insteekboek, zm (Image)

image Sale No: 173
Lot No:4768
Symbol:FDC

Fauna- American Wildlife, 50 FDC's in speciaal album, zm (Image)

Opening EUR 4.00

image Sale No: 173
Lot No:4769
Symbol:**/*

Fauna- Dieren, prachtige verzameling in 7 klembanden, bijna alles postfris en volledige reeksen, ook van moeilijke landen, voor impressie, zie op website, zm (Enorme cataloguswaarde) (Image)

image Sale No: 173
Lot No:4770
Symbol:MIX

Fauna- insekten, 1960/1980 zeer uitgebreide verzameling in 2 insteekboeken w.o. ongetand (Albanië ea.), tientallen poststukken (ook oudere), zm/m/ntz (Image)

image Sale No: 173
Lot No:4771
Symbol:**/0

Fauna- Vlinders, zeer uitgebreide verzameling/samenstelling in 5 ringmappen, 1 insteekboekje en doos met bladen, waarbij reeksen, vellen, veldelen, omslagen, zm/m (Image)

image Sale No: 173
Lot No:4772

Fauna- vogels, Rwanda n° 1324/27 ** (250x, in vellen, OBP €3.000)) en Senegal n° 726/27 ongetand (in velletjes van 5 stroken, Yv. +€1.900), zm (Image)

image Sale No: 173
Lot No:4773
Symbol:**/0

Fauna- Vogels, verzameling opgesteld per vogelsoort in album en insteekboek, zm (Hoge cataloguswaarde) (Image)

image Sale No: 173
Lot No:4774
Symbol:)

Fauna, Diverse landen en periodes, uitgebreide samenstelling, vlinders, vogels en insecten (1060 stuks), in doos, 4 ringklasseurs en 1 insteekboek, zeer interessant om na te kijken, zm/m/ntz (Image)

image Sale No: 173
Lot No:4775
Symbol:FDC

Fauna, Malawi 1971 FDC met volledige reeks Antilopen, zm (Yv. €60) (Image)

Opening EUR 4.00

image Sale No: 173
Lot No:4776

Fauna, New Zealand, groot aantal reeksen, blokken, etc., zm (Hoge cataloguswaarde) (Image)

image Sale No: 173
Lot No:4777
Symbol:**/*/

Fauna, samenstelling van volledige reeksen * uit Franse gebieden, T.A.A.F., Commonwealth, België en Spaanse gebieden, op albumbladen, zm/m (Image)

Opening EUR 4.00

image Sale No: 173
Lot No:4778
Symbol:**/*/

Fauna, Uitgebreide verzameling in 7 insteekboeken w.o. veel paarden, zm/m (Image)

image Sale No: 173
Lot No:4779
Symbol:**/*/

Fauna, Verzameling in 3 boeken, wo. vogels, vlinders, zoogdieren, enz., overwegend ** en veel volledige reeksen, zm/m/ntz (Image)

image Sale No: 173
Lot No:4780
Symbol:MK

"Nederland, reeksen maximumkaarten, ""Zomer 1960, 1964 en 1967"", zm " (Image)

Opening EUR 10.00

image Sale No: 173
Lot No:4781
Symbol:MIX

Flora- Paddenstoelen, samenstelling in insteekboek w.o. veel volledige reeksen, ook blokken en dubbels, merendeel **, zm/m/ntz (Image)

Opening EUR 32.00

image Sale No: 173
Lot No:4782
Symbol:**/0

Fauna en Flora, anti-malaria, verzameling in klemband, waarbij volledige reeksen, zm/m (Image)