1 cent nr. TG1, vrijwel prachtex. zonder potloodvernietiging of doorboring tegen de reglementen in 2x afgestempeld met kleinrond AMSTERDAM 4-2-1884(€) in violet (Image)
Closed..Apr-06-2022, 19:00:00 EST
Sale No: 647
Lot No:40
3 Cent nr. TG2 (3x) en 5 cent nr. TG3 (5x) variërend van pracht- tot zeer fraai, met poststempels i.p.v. doorboringen en/of potloodstrepen. 3 Cent 2x kleinrond ´sGravenhage (1888), 1x grootrond Scheveningen (190€), 5 cent met langebalk Amsterdam/Marinierspl. (1917), Amsterdam/Pr.Hendr.Kade (1920), Amsterdam/Tulpplein (1920), Grevenbicht (1919) en Spanbroek (1920) (Image)
Sale No: 647
Lot No:42
5 Cent nr. TG3, vrijwel prachtex. zonder potloodvernietiging of doorboring afgestempeld met grootrond HEESWIJK 2-8-1917 (Image)
Sale No: 647
Lot No:46
5 Cent nr. TG3, prachtex. zonder potloodvernietiging of doorboring afgestempeld met kortebalk BLARICUM (Image)
Sale No: 647
Lot No:51
5 Cent nr. TG3, vrijwel prachtex. afgestempeld met duidelijke kortebalk Rijkstelegraaf/Rotterdam 22-3-1919 (Image)
Sale No: 647
Lot No:52
5 Cent nr. TG3, prachtex. met bovenvelrand op knipsel met wat gevlekte, gedeeltelijke blauwe afstempeling Amsterdam/Effectenbeurs (Image)
Sale No: 647
Lot No:53
5 Cent nr. TG3, vrijwel prachtex. afgestempeld met rondstempel Rijkstelegraaf/€ 14-11-1919 (Image)
Sale No: 647
Lot No:54
5 Cent nr. TG3 (3x), 20 cent nr. TG6 en 30 cent nr. TG8 variërend van vrijwel pracht- tot zeer fraai, met poststempels i.p.v. doorboringen en/of potloodstrepen. 5 Cent 2x met kortebalk Rijkstelegraaf/Rotterdam 4 (1919 en 1920) en kortebalk Amsterdam x J.P.Heijestraat (1919) en zowel de 20 als 30 cent met kortebalk Rotterdam-Afrikaanderplein (1920) (Image)
Sale No: 647
Lot No:55
15 cent nr. TG5, vrijwel prachtex. met fragment stationsnaamstempel ..N. SS. en 50 cent nr. TG9, fraai ex. met fragment stationsnaamstempel NIJEVEEN. Brief Van der Vlist (2006) over dit oneigenlijke gebruik bijgesloten (Image)
Sale No: 647
Lot No:56
20 Cent nr. TG6, twee prachtex. met langebalk Helmond 17-11-1917 en ponsgat, en langebalk Amsterdam/Hobbemastr. 10(€)-6-1916 en blauw potloodkruis (Image)
Sale No: 647
Lot No:57
25 Cent nr. TG7, zeer fraaie zegel (gladgestreken vouw), zonder ponsgat en/of blauwe potloodstreep maar met langebalk Weert 11-10-1915. Cert. Muis (2006): ´... zonder gebreken.´ Desondanks zeldzaam (Image)
Sale No: 647
Lot No:58
30 Cent nr. TG8, zeer fraaie zegel (vouw) op knipsel met ponsgat, blauw potloodkruis en tweeregelig naamstempel Amsterdam/Amstelstraat. Zeldzaam (Image)
Worldwide Stamps and Covers TELEGRAM
Sale No: 647
Lot No:1094
TG1v, 1 ct. lila en zwart met variëteit: geheel ongetand. Pracht rechterrandstuk met deel van buurzegel, met originele, iets ingedroogde gom en cert. NVPH(2006) € 2500 (Image)
Closed..Apr-07-2022, 17:00:00 EST
Sale No: 647
Lot No:1095
TG3va, 5 ct. lila en zwart met variëteit: rechts aan drie zijden ongeperforeerd, ongebruikt prachtstuk met rechtervelrand, miniem plakker-restje. Tentoonstellingsstuk! € 10.000 (cursief) (Image)