214 - postfrisse 7½+5c Nationaal Steunfonds 1945 met rode opdruk SPECIMEN en gat doorboring, pr.ex., niet vermeld in NVPH (Image)
Low Estimate € 25
Opening EUR 25.00
Closed..Jan-11-2024, 11:00:00 EST
Sale No: 81
Lot No:59
229-243 - postfrisse serie Koningin Wilhelmina 1945 met rode opdruk SPECIMEN en gat doorboring, afkomstig uit archival sales American Banknote Company, pr.ex., catw. € 1500 (Image)
Low Estimate € 250
Sale No: 81
Lot No:60
LP24fa - gebruikte 22½ op 60 cent Mercuriuskop 1945 met opdrukafwijking 'Kopstaande opdruk 22½', klein attest Vleeming 2023 (echt, stempel niet keurbaar, minimaal getint), catw. € 400 (Image)
Low Estimate € 20
Sale No: 81
Lot No:61
V376-377a - postfrisse velletjes Dag Hammerskjold 1962 met rode opdruk SPECIMEN (Image)
Low Estimate € 75
Sale No: 81
Lot No:439
Suriname 1873-1975 in Davo album. Collectie (on)gebruikt/postfris wb. 115**, 118-126**, 137-140**, 167 t/m 186** en nadien vrijwel geheel postfris aanwezig. Tevens wat luchtpost wb. 20-26**, div. port wb. 17 t/m 56**. (Image)
Low Estimate € 300
Sale No: 81
Lot No:440
Suriname 1873-1975 collectie gebruikt(va. 1927 compleet) in Davo de luxe en een collectie ongebruikt/postfris (va. 1925 compleet) in een Davo de luxe album
Low Estimate € 250
Sale No: 81
Lot No:441
Suriname 1873-1975. Startcollectie Suriname ongebruikt wb. Ook iets postfris met wat beter materiaal en va. 1927 goed gevuld. Tevens Do.X serie met valse opdruk en stempel. (Image)
Low Estimate € 100
Sale No: 81
Lot No:442
Suriname collectie in 3 luxe Davo albums. Periode 1890-2013 vanaf de jaren 60 meest postfris.
Low Estimate € 100
Sale No: 81
Lot No:443
Suriname 1873-1986 in Holland album. Collectie (on)gebruikt/postfris met wat postfris 30er jaren en va. 1945 goed gevuld.
Low Estimate € 75
Sale No: 81
Lot No:444
Collectie Suriname (republiek) 1873-2000 in 3 Davo albums luxe, vanaf 1960 meest postfris en vanaf 1990 tot 2000 matig gevuld. **/*/0.
Low Estimate € 75
Sale No: 81
Lot No:445
Suriname een verzameling in 3 Davo luxe albums **/*/0 1873 - 2000, deels dubbel verzameld.