Heritage Auctions Europe Sale: 73
DUTCH AND DUTCH COLONIAL
Stamps Netherlands and Oversea - Single lots - Ned
Sale No: 73
Lot No:72
40-47 - postfrisse Cijferserie 1902-1909, pr.ex., catw. € 200 (Image)
Starting Bid € 40
Closed..Feb-17-2022, 23:59:00 EST
Sale No: 73
Lot No:73
D8-27 - postfrisse serie Dienst 1911, overdrukt in zwart, 2½ geel iets onregelmatige tanding, 20c plakkerspoor, catw. € 620 (Image)
Starting Bid € 150
Sale No: 73
Lot No:78
230-233 - postfrisse hoge waarden En Face 1950, cert. KNBF (echt, zonder gebreken), pr.ex., catw. € 425 (Image)
Starting Bid € 80
Sale No: 73
Lot No:79
624 - postfris, verkeerd gesneden/geperforeerd (Image)
Starting Bid € 50
Sale No: 73
Lot No:80
1083, 1091A & 1094A - gebruikt op briefstukje met afstempeling Saba, de laatste 2 nummerse met variëteit 'Blauw en rood in de vlag van Sint Maarten verwisseld' (Image)
Starting Bid € 50