Back to Worldwide

Records 1 to 4 of 4

Rietdijk veilingen B.V. Sale: 422

Worldwide
Scandinavië
image Sale No: 422
Lot No:633

SCANDINAVIË. Aardig partijtje postwaardestukken gebr./ongebruikt in vnl. nette kwaliteit. (Image)

Closed..Apr-21-2024, 18:00:00 EST

image Sale No: 422
Lot No:1241

SCANDINAVIË. Doos met gebruikt en veel postfris materiaal op bladen, in zakjes, wat speciale verpakkingen, etc. Tevens iets diverse landen. (Image)

image Sale No: 422
Lot No:2266

SCANDINAVIË. Verz. tot circa 1949 op oude albumbladen met veel gebruikt doch ook deels ongebruikt. Bevat o.a. IJsland. (Image)

Closed..Apr-22-2024, 18:00:00 EST
image Sale No: 422
Lot No:2592

SCANDINAVIË. Postfrisse verz. van ruim 520 blocks in 3 ringbanden vnl. van de 70-er jaren doch IJsland vanaf 1937 en alle landen t/m 2020. Mooie koop! (Image)