SCANDINAVIË. Aardig partijtje postwaardestukken gebr./ongebruikt in vnl. nette kwaliteit. (Image)
Closed..Apr-21-2024, 18:00:00 EST
Sale No: 422
Lot No:1241
SCANDINAVIË. Doos met gebruikt en veel postfris materiaal op bladen, in zakjes, wat speciale verpakkingen, etc. Tevens iets diverse landen. (Image)
Sale No: 422
Lot No:2266
SCANDINAVIË. Verz. tot circa 1949 op oude albumbladen met veel gebruikt doch ook deels ongebruikt. Bevat o.a. IJsland. (Image)
Closed..Apr-22-2024, 18:00:00 EST
Sale No: 422
Lot No:2592
SCANDINAVIË. Postfrisse verz. van ruim 520 blocks in 3 ringbanden vnl. van de 70-er jaren doch IJsland vanaf 1937 en alle landen t/m 2020. Mooie koop! (Image)