10 Kopeks Yvert no. 1b, very fine with pencancellation. Cat. value € 500,-. (Image)
Closed..Apr-22-2024, 18:00:00 EST
Sale No: 422
Lot No:2264
RUSLAND. Verz. vanaf 1858 met gebruikt en ongebruikt incl. iets Levant en dergelijke op albumbladen. (Image)
Sale No: 422
Lot No:2265
RUSLAND EN GEBIEDEN [1860-1935]. Veelal ongebruikte collectie op albumbladen. (Image)
Sale No: 422
Lot No:2591
RUSLAND (GEBIEDEN) [1900-1923]. Partij in stockboek, w.bij betere nummers en veel opdruk variëteiten met wat gebr./ongebruikt en veel postfris. Interessante koop! (Image)
Rusland/Sowjet Unie
Sale No: 422
Lot No:2098
Mi. no. 1116B F without blue, mint never hinged. Signed Stolow. Cat. value € 250,-. (Image)
Opening EUR 35.00
Sale No: 422
Lot No:2587
RUSLAND/SOWJET UNIE. VERZ./PARTIJ IN ZEER DIK INSTEEKBOEK MET GEBR./ONGEBRUIKT EN POSTFRIS, W.BIJ BETERE ZEGELS, SERIES EN BLOCKS. BEVAT ZOWEL KLASSIEK ALS MODERN. MOOIE KOOP MET HOGE CAT. WAARDE! (Image)
Sale No: 422
Lot No:2588
RUSLAND/SOWJET UNIE [1858-1939]. Collectie met veel gebruikt doch ook wat ongebruikt met prima materiaal in dik insteekboek. Flinke cat. waarde! (Image)
Sale No: 422
Lot No:2589
RUSLAND/SOWJET UNIE [1864-1974]. Verz. in 2 Schaubek albums gebruikt en vanaf 1961 ongebruikt. (Image)
Sale No: 422
Lot No:2590
RUSLAND/SOWJET UNIE. Ongebruikte en later postfrisse samenstelling tussen 1918 en 1964 incl. wat beter genoteerd in klemband en op insteekkaarten. (Image)