Back to Worldwide

Records 1 to 9 of 9

Rietdijk veilingen B.V. Sale: 422

Worldwide
Rusland
image Sale No: 422
Lot No:2097

10 Kopeks Yvert no. 1b, very fine with pencancellation. Cat. value € 500,-. (Image)

Closed..Apr-22-2024, 18:00:00 EST

image Sale No: 422
Lot No:2264

RUSLAND. Verz. vanaf 1858 met gebruikt en ongebruikt incl. iets Levant en dergelijke op albumbladen. (Image)

image Sale No: 422
Lot No:2265

RUSLAND EN GEBIEDEN [1860-1935]. Veelal ongebruikte collectie op albumbladen. (Image)

image Sale No: 422
Lot No:2591

RUSLAND (GEBIEDEN) [1900-1923]. Partij in stockboek, w.bij betere nummers en veel opdruk variëteiten met wat gebr./ongebruikt en veel postfris. Interessante koop! (Image)

Rusland/Sowjet Unie
image Sale No: 422
Lot No:2098

Mi. no. 1116B F without blue, mint never hinged. Signed Stolow. Cat. value € 250,-. (Image)

Opening EUR 35.00

image Sale No: 422
Lot No:2587

RUSLAND/SOWJET UNIE. VERZ./PARTIJ IN ZEER DIK INSTEEKBOEK MET GEBR./ONGEBRUIKT EN POSTFRIS, W.BIJ BETERE ZEGELS, SERIES EN BLOCKS. BEVAT ZOWEL KLASSIEK ALS MODERN. MOOIE KOOP MET HOGE CAT. WAARDE! (Image)

image Sale No: 422
Lot No:2588

RUSLAND/SOWJET UNIE [1858-1939]. Collectie met veel gebruikt doch ook wat ongebruikt met prima materiaal in dik insteekboek. Flinke cat. waarde! (Image)

image Sale No: 422
Lot No:2589

RUSLAND/SOWJET UNIE [1864-1974]. Verz. in 2 Schaubek albums gebruikt en vanaf 1961 ongebruikt. (Image)

image Sale No: 422
Lot No:2590

RUSLAND/SOWJET UNIE. Ongebruikte en later postfrisse samenstelling tussen 1918 en 1964 incl. wat beter genoteerd in klemband en op insteekkaarten. (Image)