Worldwide Stamps and Covers RUSLAND - Zegels, blokken, Samenstellingen/Verzame
Sale No: 173
Lot No:4565
"N° 7 ""3 k. roze en groen, 1858"", zm (Yv. €300)" (Image)
Closed..Feb-18-2023, 06:00:00 EST
Sale No: 173
Lot No:4566
Duitse bezetting 1918 Dorpat n° 14 (Yv.) veldeel van 25 ex., enkele kleine vlekjes in gom, tanding boven iets los, zeldzaam, zm (Yv. €3.000) - zie foto kaft. (Image)
Sale No: 173
Lot No:4567
Tussen BL 29 en BL 254, samenstelling van 110 verschillende blokken (vele meerdere keren), zm (Image)
Opening EUR 4.00
Sale No: 173
Lot No:4568
Symbol:**/*/
1858/1976 Verzameling in insteekboek en Schaubek album w.o. veel volledige reeksen, merendeel *, m/m/ntz (Image)
Opening EUR 44.00
Sale No: 173
Lot No:4569
Verzameling (vanaf 1858/1918) op Yvertbladen, voornamelijk n° 1 volledig, behalve a-nummers tot en met Yv. n° 35, tevens Polen n° 1 met Wenden, Levant, w.o. n° 1 *, zm/m/ntz (Image)
Sale No: 173
Lot No:4570
Symbol:**/0
1864/1970 Samenstelling in 2 insteekboeken, overwegend gestempeld + map met kleinbogen postfris, zm/m/ntz (Image)
Sale No: 173
Lot No:4571
1940/1994 Tussen n° 804/809 en 6073/74, samenstelling waarbij verscheidene meermaals in 3 insteekboeken, zm/m/ntz (Image)