Records 1 to 18 of 18

Van Looy and Van Looy Stamp Auctions Sale: 175

Postwaardestukken
image Sale No: 175
Lot No:2072
Symbol:PWS

A7a 65c. wijnrood FN, reclame Persil, niet uitgegeven, zeer zeldzaam (kaftje achteraan licht beschadigd hoekje), zm/m (Image)

Opening EUR 26.00

Closed..Oct-15-2023, 06:00:00 EST

image Sale No: 175
Lot No:2073
Symbol:PWS

1871/1904 Mooie studie op 114 PWST op bladen, zm/m (Image)

image Sale No: 175
Lot No:2074
Symbol:PWS

1875/1988 Samenstelling 635 PWST, waarbij betere stempels, w.o. Nosseghem 1911 naar Biarritz, St. Bernard, Flobecq, Gentbrugge, Beerse, Kain, Wandre, Deurne, Givry, Etichove, Hoorebeke, St.-Marie, zm/m (Image)

image Sale No: 175
Lot No:2075
Symbol:PWS

1890/1913, Prachtige kleine studie van 52 poststukken, alle met een bestemming in het buitenland o.a. Buenos Aires, Frankrijk, Zwitserland, Duitsland, Tunesië, Alexandria, Nederland, Denemarken, Monaco, San Francisco, Praag, Noorwegen, Groot Hertogdom Lux (Image)

Opening EUR 12.00

image Sale No: 175
Lot No:2076
Symbol:PWS

1894 EP 25 10c. met stempel Anvers (exposition) 1894 naar Dessau, zm (Image)

Opening EUR 4.00

image Sale No: 175
Lot No:2077
Symbol:PWS

1894 PWST met ovale 10 cent en bijfrankering met n° 70 in expres van Menin 10 dec 1894 (post) naar Brussel Central (telegraaf) dezelfde dag, zm (Image)

Opening EUR 14.00

image Sale No: 175
Lot No:2078
Symbol:PWS

1895/1992 Samenstelling tientallen poststukken w.o. PWST fijne baard (wapenschild) met afstempeling Berchem-Flandre, publibelkaarten in ringalbum, zm/m (Image)

Opening EUR 14.00

image Sale No: 175
Lot No:2079
Symbol:PWS

1905 Postwaardestuk Bruxelles (Est) 22 mai 1905 naar Ixelles met ingekaderde stempel Retour à l'envoyeur - Terug aan afzender en rebut stempel, handgeschreven nota's met o.a. Parti sans laisser adresse, zm (Image)

Opening EUR 4.00

image Sale No: 175
Lot No:2080
Symbol:PWS

1906/1908, 2 PWST en 4 ZK, alle met brugstempel, zm (Image)

Opening EUR 8.00

image Sale No: 175
Lot No:2081
Symbol:PWS

1911 Kaartbrief n° 74 met prachtige relaisstempel van Reckem (VL) - Reckem (Fl) 15.IX.1911 naar Herseau, perfogaatje rechts onderaan raakt geen tekst of zegelbeeld, zm (Image)

Opening EUR 14.00

image Sale No: 175
Lot No:2082
Symbol:PWS

N° 35 Type grove baard 10c. rood bij getaxeerd met TX 6A 20c. olijf, wegens onvoldoende frankering, van en naar Frameries 27-??-1913, zm (Yv. +€75) (Image)

Opening EUR 4.00

image Sale No: 175
Lot No:2083
Symbol:PWS

1928/1929 Abdij van Orval met Engel, samenstelling 36 kaarten, w.o. 2 volledige reeksen, ongebruikt, zm/m (Image)

Opening EUR 14.00

image Sale No: 175
Lot No:2084
Symbol:PWS

1930/1939, interessante samenstelling +/- 200 PWS 'Kepi' overwegend gebruikt, w.o. met diverse opdrukken, hoge cat. waarde, zm/m. (Image)

image Sale No: 175
Lot No:2085
Symbol:PWS

1937 Mooie postkaart met n° 420 en datumstempel CONVOYEUR - Train 1208 op 3.8.37 naar Antwerpen, zm (Image)

Opening EUR 4.00

image Sale No: 175
Lot No:2086
Symbol:PWS

Publibel 2377N-Cu 2fr. bordeaux met verschoven druk, reclame staat wel op de juiste plaats, zm (Image)

Opening EUR 4.00

image Sale No: 175
Lot No:2087
Symbol:PWS

Publibel, uitgebreide verzameling + 700 kaarten, overwegend gest., waarbij heel wat betere kaarten tussen 1 en 800, zm/m (Image)

image Sale No: 175
Lot No:2088
Symbol:PWS

Diverse periodes, samenstelling +/- 200 PWS, overwegend niet gebruikt, mooie variatie, zm. (Image)

image Sale No: 175
Lot No:2089

Kleine stock, briefkaarten, overwegend thema Belga 1975, +/-500 stuks, zm (Image)

Opening EUR 4.00