Records 1 to 16 of 16

Van Looy and Van Looy Stamp Auctions Sale: 175

OOSTENRIJK - Verzamelingen/Samenstellingen
image Sale No: 175
Lot No:3847
Symbol:**/*/

1850/2012, quasi volledige prachtige verzameling in 7 Safe-albums, met groot aantal goede reeksen, w.o. Rotary **, FIS **, WIPA beide **, Dolfuss **, Renner-blokken ** (met attest), Hitleropdrukken ** (met attest), beginperiode gestempeld daarna meestal p (Image)

Closed..Oct-15-2023, 06:00:00 EST

image Sale No: 175
Lot No:3848
Symbol:**/0

1850/2006 Mooie verzameling in 3 Leuchtturm albums met veel ** jaargangen en groot aantal goede reeksen, zm/m (Hoge cataloguswaarde) (Image)

image Sale No: 175
Lot No:3849
Symbol:**/*/

1850/1990 Voorraad in 3 insteekboeken, meest gestempeld, zm/m/ntz (Image)

image Sale No: 175
Lot No:3850

1852/1917 Mooie samenstelling voor stempelzoeker gesorteerd per nummer op kaartjes, zm/m/ntz (Image)

Opening EUR 4.00

image Sale No: 175
Lot No:3851

1889/1918 Lot van 15 brieven, drukwerk en postwaardestukken, zm/m (Image)

Opening EUR 14.00

image Sale No: 175
Lot No:3852

1914/1918 Verzameling 86 poststukken, mooi opgesteld in album w.o. censuur, zm/m (Image)

Opening EUR 36.00

image Sale No: 175
Lot No:3853

1914/1918 Doos met ongeveer 150 brieven, postkaarten in portvrijdom of met port, Oostenrijkse veldpost (KUK) over heel Europa, mooi studielot, zm/m (Image)

image Sale No: 175
Lot No:3854
Symbol:**/*

1920/2001 Uitgebreide verzameling in insteekboek met veel goede reeksen en losse waarden postfris w.o. klederdrachten 1sh. rood, LP vogels, zeer veel zegels, alle verschillend, zm (Hoge cataloguswaarde) (Image)

image Sale No: 175
Lot No:3855

1931, Rotary volledige reeks op brief naar USA, met speciale Rotary-stempel, zm (Yv vd zegels € 510) (Image)

image Sale No: 175
Lot No:3856

1945/2003 Mooie verzameling in 4 albums, verregaand volledig in zeer goede kwaliteit, zm (Image)

image Sale No: 175
Lot No:3857
Symbol:**/*0

1945/1990 Samenstelling in 2 insteekboeken en Schaubek album, waarbij veel volledige reeksen ** en gest., enkele dubbels, zm/m/ntz (Image)

Opening EUR 16.00

image Sale No: 175
Lot No:3858

1960/80, mooie verzameling in Borekalbum, incl strafport (ook oudere), zm. (Image)

image Sale No: 175
Lot No:3859

1968/2010 Verzameling in 3 insteekboeken, waarbij nominaal, zm (Frankeerwaarde: €436) (Image)

image Sale No: 175
Lot No:3860

1980/2010, 130 postwaardestukken in Safe album **, mooi geheel, zm (Image)

Opening EUR 16.00

image Sale No: 175
Lot No:3861
Symbol:**/*/

Verzameling in Davo album en diversen in 3 insteekboeken, alle periodes met veel modern (ook postfris), LP vogels *, Donau Dampfschiffahrt, Feldpost, zm/m (Image)

image Sale No: 175
Lot No:3862
Symbol:**/*/

Verzameling alle periodes in 3 insteekboeken, zm/m/ntz (Image)