Van Looy and Van Looy Stamp Auctions Sale: 173
OOSTENRIJK - Verzamelingen/ Samenstellingen
Sale No: 173
Lot No:4522
Symbol:*/0
1850/1910 Prachtverzameling op Yvertbladen, verregaand volledig met mooi klassiek, Yv. n° 119/135, krantenzegels, Levant, zm/m (Image)
Closed..Feb-18-2023, 06:00:00 EST
Sale No: 173
Lot No:4523
Symbol:*/0
1850/1982 Verzameling in insteekboek, waarbij veel 1° uitgiften met kleurnuances, types, stempels, tandingen, zm/m (Image)
Sale No: 173
Lot No:4524
Symbol:**/*/
1850/1992 Voorraadboek met vele honderden zegel w.o. veel klassiek, interessant voor stempels en variëteiten, zm/m/ntz (Image)
Sale No: 173
Lot No:4525
Symbol:**/*/
Tussen 1850 en 2000 Samenstelling in 2 insteekboeken, w.o. volledige reeksen, zm/m/ntz (Image)
Sale No: 173
Lot No:4526
Symbol:MIX
1850/1991 Verzameling in 2 insteekboeken en 1 ringmap w.o. veel volledige reeksen **, ook TX en Bosnië-Herzegovina, zm/m/ntz (Image)
Opening EUR 26.00
Sale No: 173
Lot No:4527
1850/1945 Samenstelling in KaBe album w.o. veel klassieke zegels en dubbels, ook bezetting/gebieden, zm/m/ntz (Image)
Sale No: 173
Lot No:4528
Symbol:**/*/
1867/2012 Verzameling in 2 KaBe albums en insteekboek met ** jaargangen, zm/ntz (Image)
Sale No: 173
Lot No:4529
Symbol:**/*/
1870/1970 Verzameling in insteekboek, incl. Levant, Bosnië, zm/m/,ntz (Image)
Sale No: 173
Lot No:4530
Symbol:MIX
1900/1970 Samenstelling met enkele betere reeksen en brieven, m/ntz (Image)
Sale No: 173
Lot No:4531
1910/2003 Samenstelling van 17 ruilboekjes +/-2400 zegels w.o. veel dubbels, zm/m (CWI Yv. €2.060) (Image)
Sale No: 173
Lot No:4532
1945/1985 Verzameling in Leuchtturm album w.o. veel volledige reeksen, ook strafportzegels, zm/m (Image)
Sale No: 173
Lot No:4533
Symbol:**/*0
1945/1990 Samenstelling in 2 insteekboeken en Schaubek album, waarbij veel volledige reeksen ** en gest., enkele dubbels, zm/m/ntz (Image)
Sale No: 173
Lot No:4534
Symbol:**/0
1947/2000 Samenstelling met veel volledige reeksen in insteekboek, overwegend **, zm/m (Image)
Opening EUR 36.00
Sale No: 173
Lot No:4535
1959/1997 Verzameling in drie albums Safe, zm (Mi. +/-€1.000) (Image)
Sale No: 173
Lot No:4536
Symbol:FDC
1962/1990 Verzameling honderden FDC's, geklasseerd volgens jaartal, zm (Image)
Opening EUR 26.00
Sale No: 173
Lot No:4537
1970/1989 Verregaand volledige verzameling in Schaubekalbum met diverse extra's (velletjes etc.), zm (Image)
Sale No: 173
Lot No:4538
Symbol:PWS
1980/2010, 130 postwaardestukken in Safe album **, mooi geheel, zm (Image)
Sale No: 173
Lot No:4539
Symbol:*/0
Mooie samenstelling klassiek en semi-klassiek, wo. enkele variëteiten, zm/m (Image)
Sale No: 173
Lot No:4540
Symbol:*/(*)
Enorm restantlot in 5 albums en 4 insteekboeken met veel materiaal w.o. iets beter, zm/m/ntz (Image)
Opening EUR 4.00
Sale No: 173
Lot No:4541
Symbol:*/(*)
Uitzoeklot in 8 insteekboeken w.o. veel ouder materiaal, zm/m/ntz (Image)
Opening EUR 4.00
Sale No: 173
Lot No:4542
Symbol:**/0
Stock in dik insteekboek waarbij vele blokken, 1946/80, overwegend postfris, zm (Image)
Opening EUR 4.00