Van Looy and Van Looy Stamp Auctions Sale: 173
ONGETAND - Verzamelingen / Samenstellingen
Sale No: 173
Lot No:2276
Symbol:**/*
N° 24, 26, 28 en 46 Mooi lotje ongetand, zm (OBP €427,50) (Image)
Opening EUR 62.00
Closed..Feb-18-2023, 06:00:00 EST
Sale No: 173
Lot No:2277
Symbol:r
N° 811/22, 4 reeksen ongetand met specimen, n° 812 *, zm (OBP €300) (Image)
Sale No: 173
Lot No:2278
Symbol:r
N° 961/72, 6 reeksen ongetand, zm (OBP €281) (Image)
Opening EUR 28.00
Sale No: 173
Lot No:2279
Symbol:r
N° 990/1004, 6 volledige reeksen ongetand w.o. CEPT, zm (OBP €505) (Image)
Sale No: 173
Lot No:2280
Symbol:r
N° 1046, 1063/65, 1068A, 1076/89, 7 reeksen ongetand, zm (OBP €551) (Image)
Sale No: 173
Lot No:2281
Symbol:r
1865/1929 Samenstelling ongetanden w.o. 17 en 18 gest., 38/41 *, 164 *, 182 *, zm/m/ntz (Image)
Sale No: 173
Lot No:2282
Symbol:r
1928/1940 Verzameling ongetand in insteekboekje w.o. 302/4, 390/93, Astrid, BL 7, Koekelberg, zm/m (OBP €2.579) (Image)
Sale No: 173
Lot No:2283
Symbol:r
1943/1945 Verzameling ongetand in insteekboekje, w.o. Orval, Leopold III, klein staatswapen, 9 provincies, zm/ntz (OBP €1.504) (Image)
Sale No: 173
Lot No:2284
Symbol:r
1946/1969, samenstelling van 9 ongetande reeksen, 787/91 *, 1013/18 *, 1214/15 ** (blok van 4), 1296/97 **, 1505/7 **, 1519/22 **, 1523/35 **, 1557/60 **, zm (OBP €672,50) (Image)
Sale No: 173
Lot No:2285
Symbol:r
1946/1948 Verzameling ongetand in insteekboekje w.o. 728/36, Senaat reeksen, industrie, dokwerker en weerstander, prachtig, zm (OBP €1.639) (Image)
Sale No: 173
Lot No:2286
Symbol:r
1950/1954 Verzameling volledige reeksen ongetand in 2 insteekboekjes, w.o. Poortman, cijfer op heraldieke leeuw, Breendonk I + II, Elisabeth, Antitering, Boudewijn, UPU, Schrijvers, 2-luiken, toerisme, Brugge, prachtig, zm (OBP €4.554) (Image)
Sale No: 173
Lot No:2287
Symbol:r
1963/1980 Verzameling, volledige reeksen en blokken ongetand in insteekboek, zm (OBP €8.031) (Image)
Opening EUR 640.00
Sale No: 173
Lot No:2288
Symbol:r
1969/1990 Samenstelling 5 reeksen en 4 blokken, zm (OBP €405) (Image)
Opening EUR 36.00