Worldwide Stamps and Covers Netherlands and (former)overseas territories - Cov
Sale No: 81
Lot No:391
Verhuisdoos W.O.II met 330 post- en postwaarde stukken met censuur vnl. Nederland en Overzee, USA, Duitsland, Engeland en Gebieden, veelal met Duitse censuur, Ships mail, Duitse rood stempels.
Low Estimate € 900
Closed..Jan-11-2024, 11:00:00 EST
Sale No: 81
Lot No:392
220 postkaarten/covers Suriname, Curaçao, Antillen vanaf 1882 tot circa 1975 meest ouder waarbij censuur en luchtpost.
Low Estimate € 200
Sale No: 81
Lot No:393
Nederland 1927-1973. FDC album met ca. 80 poststukken/covers wb. 1e of speciale vluchten, seriefrankeringen, van der Wart stempels, Filatelistische Dienst stempels etc.
Low Estimate € 100
Sale No: 81
Lot No:394
Voorfilatelie Nederland ca. 1850-1860. FDC album met ca. 100 brieven meest verzonden vanuit Amsterdam en vrijwel alle met portaanduiding "10"
Low Estimate € 75
Sale No: 81
Lot No:395
Nederland en Overzee post- en waarde stukken, waaronder eerste speciale vluchten, Nederland Nr 2 op vouwbrief en iets België.
Low Estimate € 50
Sale No: 81
Lot No:396
Nederland post st- en postwaarde stukken ongeveer 200 stuks.
Low Estimate € 50
Sale No: 81
Lot No:397
Grootrondstempels. Ringband met ruim 40 ansichtkaarten vrijwel alle met verschillend Grootrondstempel alsmede wat buitenlandse kaarten.
Low Estimate € 50
Sale No: 81
Lot No:398
2 kleine ordners met 150 à 200 poststukken van en naar Nederland wb. stempelmateriaal met veel Grootrondstempels. Kwaliteit wat gevarieerd.
Low Estimate € 50
Sale No: 81
Lot No:399
2 FDC albums met Nederland en overzee waarbij covers, dc's Nederland, Antillen FDC 1 en wat voorlopers.
Low Estimate € 25
Opening EUR 25.00
Sale No: 81
Lot No:400
2 albums FDC's Nederland en Overzee waarbij Antillen nr 1.
Low Estimate € 25
Opening EUR 25.00
Sale No: 81
Lot No:401
Aruba een verzameling FDC's in Leuchtturm album periode nummers E1 t/m E 122.
Low Estimate € 20
Sale No: 81
Lot No:1705
Doos met zeer veel poststukken wb. Nederlands Indië en Nederlands Nieuw Guinea wo. Eerste/Speciale vluchten post(waarde)stukken gebruikt/ongebruikt alsmede div. buitenland idem. Zeer leuke koop!
Low Estimate € 200
Closed..Jan-12-2024, 11:00:00 EST
Sale No: 81
Lot No:1706
Nederland. Partij ansicht- en wat briefkaarten alle van of naar Zeeland verzonden met groot- en/of kleinrond-stempels. Teven wat voorfilatelie en div. modern. Wat wisselende kwaliteit doch mooie koop.
Low Estimate € 100
Sale No: 81
Lot No:1707
Nederland en O.G. Doos met FDC's uit 2010-2016 wb. Nederland, Ned. Antillen, Aruba, Curaçao, St. Maarten etc. Zeer hoge kostprijs.
Low Estimate € 100
Sale No: 81
Lot No:1708
Nederland en Overzee een doos met post- en postwaarde stukken met beter materiaal.
Low Estimate € 50
Sale No: 81
Lot No:1709
Doos poststukken zowel oud als modern wb. Veel van- en naar Zeeland incl. stempelmateriaal en gelegenheidstempels.
Low Estimate € 50
Sale No: 81
Lot No:1710
Doos Suriname in 3 stockboeken en op albumbladen wb. ongebr./postfris 1954-1975, (on)gebruikt/postfris 1873-1977, partij gebruikte doubletten en album FDC's.
Low Estimate € 50
Sale No: 81
Lot No:1711
Doos post(waarde)stukken en ansichtkaarten (wb. Stadsgezichten).
Low Estimate € 50
Sale No: 81
Lot No:1712
Nederland en Overzee eerste en speciale vluchten w.o. ouderen
Low Estimate € 30
Sale No: 81
Lot No:1713
Doos Nederland FDC's/covers veel jaren 50 en wat ouder materiaal waaronder luchtpost.
Low Estimate € 30
Sale No: 81
Lot No:1714
Ruim 1200 FDC Suriname, Nederlandse Antillen en iets Nederland. Periode 1963-2001.
Low Estimate € 25
Opening EUR 25.00
Sale No: 81
Lot No:1715
Doosje Nederland ruim 80 post en postwaardestukken en wat divers materiaal zoals Maximum kaarten.
Low Estimate € 25
Opening EUR 25.00
Sale No: 81
Lot No:1716
Nederland. Doos met ruim 100 post(waarde)stukken/ansichtkaarten w.b. postale aanduidingen, div. stempelmateriaal als Groot-/Kleinrondstempels etc. Tevens ca 50 moderne post(waarde)stukken.
Low Estimate € 20
Sale No: 81
Lot No:1717
Nederland en Overzee doos met FDC's los en in boeken, vnl gulden periode.
Low Estimate € 10
Opening EUR 10.00
Sale No: 81
Lot No:1718
Doosje post/postukken, ouder ansichtkaarten, Tover lantaarn en een oud kaartspel.