Records 1 to 25 of 173

Heritage Auctions Europe Sale: 81

Netherlands and (former)overseas territories
image Sale No: 81
Lot No:369

Nederland en Ned. Indië 1852-1980. Goed gevulde collectie Nederland gebruikt/ongebruikt wb. Teven startverzameling Nederlands Indië/Ned. Nieuw Guinea. (Image)

Low Estimate € 250

Closed..Jan-11-2024, 11:00:00 EST

Sale No: 81
Lot No:370

Overzeese Gebiedsdelen** een stockboek met Saba, St Maarten, Curaçao, Sint Eustatius, w.o. vellen.

Low Estimate € 100

Sale No: 81
Lot No:371

Nederlands Indië en Curaçao in 2 Importa albums, waarbij ongebruikt betere Nrs Curaçao zoals 57-70, 75-81, 104-120 en Nederlands Indië veel gestempeld.

Low Estimate € 100

Sale No: 81
Lot No:372

Nederland en Overzee een verzameling in 5 Kabe albums periode 1852 - 1971 w.o. port LP 12/13, dienst, etc., Nederlandse Antillen, Ned. Indië, Curaçao **/*/0.

Low Estimate € 100

Sale No: 81
Lot No:373

Aruba een stock ** 1986 - 2015 w.o. blokken en velletjes met veel motief.

Low Estimate € 100

Sale No: 81
Lot No:374

Nederland en Overzee */0 in Favoriet album periode 1852 - 1942 vnl met nette plakker en vele betere uitgiften.

Low Estimate € 80

Sale No: 81
Lot No:375

Nederland en O.G. 1852-1978 in 2 albums. Leuke startverzameling meest gebruikt N.O.G. + Indonesië wb. Nederland aardig gevuld (nr. 15 volledig langst: Uithuizen grotesk) wat toeslagseries en roltanding etc.

Low Estimate € 75

image Sale No: 81
Lot No:376

Overzeese gebiedsdelen een verzameling in dato album **/*/0 inclusief een aantal oude veiling kavels , diverse betere zie foto. (Image)

Low Estimate € 70

Sale No: 81
Lot No:377

Nederland en Overzee */**/0. Vanaf eerste emissie Nederland, Antillen, Curaçao, Blokken en automaat boekjes, en iets beter Suriname

Low Estimate € 50

Sale No: 81
Lot No:378

Overzeese Gebiedsdelen een verzameling in schabel album tot 1967 w.o. Antillen en face en diverse betere series, **/*/0.

Low Estimate € 50

Sale No: 81
Lot No:379

Overzeese Gebiedsdelen in 2 Davo albums w.o. Suriname en Nederlandse Antillen tot 2001, **/*/0.

Low Estimate € 50

Sale No: 81
Lot No:380

Overzeese Gebiedsdelen **/*/0 in 5 Luxe Davo albums w.o. Aruba, Nieuw Guinea, Antillen, Suriname tot 1994.

Low Estimate € 50

Sale No: 81
Lot No:381

Leuchtturm album Ned. Antillen 1950-2000 merendeels gevuld en vnl. postfris

Low Estimate € 50

Sale No: 81
Lot No:382

Nederland ** een start verzameling Automaatboekjes 1964 - 1994 w.o. een aantal nummer negen en een Importa album Nederland , Overzee en Indonesië.

Low Estimate € 40

Sale No: 81
Lot No:383

Nederland een verzameling in 4 albums 1852 - 1982 en Overzee tot 1975, **/*/0.

Low Estimate € 30

Sale No: 81
Lot No:384

Suriname en Republiek een verzameling in 2 Davo albums 1870 - 1999 **/*/0.

Low Estimate € 30

Sale No: 81
Lot No:385

Nederland en Overzee een verzameling in 2 albums en 2 stockboeken tot 1989 **/*/0 in diverse kwaliteiten.

Low Estimate € 30

Sale No: 81
Lot No:386

Nederlandse Antillen ** 1986-2003 verzameling in Ka-Be album waarbij veel thematisch materiaal

Low Estimate € 25

Opening EUR 25.00

Sale No: 81
Lot No:387

NOG **/*/0 Curaçao & Ned. Antillen 1949-2002, Nederland 1872-1990, Aruba 1986-2000 en Republiek Suriname 1975-1989 goed gevulde verzamelingen in 3 Davo albums.

Low Estimate € 20

Sale No: 81
Lot No:388

Startcollectie Nederland 1869-1995 postfris/(on)gebruikt in 2 Davo albums va. 1930 aardig gevuld gebr./ongebr. en va. 1955 ook div. postfris. Tevens startcollectie O.G. in album.

Low Estimate € 20

Sale No: 81
Lot No:389

Nederlandse Antillen een verzameling in Davo 1970 - 2001 vrijwel compleet, vnl. postfris.

Low Estimate € 20

Sale No: 81
Lot No:390

Nederland **/* een start verzameling in Importa album 1899 - 1980

Low Estimate € 5

Opening EUR 5.00

Sale No: 81
Lot No:1677

Doos postfris Nederland en Overzee in 6 vellen mappen waarbij Untea, Ned Indië en Nederland vanaf 1923 tot jaren 80/90. Enorme catalogus waarde in vellen en veldelen.

Low Estimate € 200

Closed..Jan-12-2024, 11:00:00 EST

Sale No: 81
Lot No:1678

Doos 7 stockboeken, Rep Suriname (1976-2004), Curaçao inc Port/Luchtpost (1873-1945), Nederlandse Antillen inc 230-233 * (1949-1992). **/*/0.

Low Estimate € 200

Sale No: 81
Lot No:1679

Doos met 7 Davo albums alle startcollecties deels met beter materiaal en meest in goede kwaliteit. Hoge cat. waarde!

Low Estimate € 200