Worldwide Stamps and Covers Netherlands and (former)overseas territories
Sale No: 81
Lot No:369
Nederland en Ned. Indië 1852-1980. Goed gevulde collectie Nederland gebruikt/ongebruikt wb. Teven startverzameling Nederlands Indië/Ned. Nieuw Guinea. (Image)
Low Estimate € 250
Closed..Jan-11-2024, 11:00:00 EST
Sale No: 81
Lot No:370
Overzeese Gebiedsdelen** een stockboek met Saba, St Maarten, Curaçao, Sint Eustatius, w.o. vellen.
Low Estimate € 100
Sale No: 81
Lot No:371
Nederlands Indië en Curaçao in 2 Importa albums, waarbij ongebruikt betere Nrs Curaçao zoals 57-70, 75-81, 104-120 en Nederlands Indië veel gestempeld.
Low Estimate € 100
Sale No: 81
Lot No:372
Nederland en Overzee een verzameling in 5 Kabe albums periode 1852 - 1971 w.o. port LP 12/13, dienst, etc., Nederlandse Antillen, Ned. Indië, Curaçao **/*/0.
Low Estimate € 100
Sale No: 81
Lot No:373
Aruba een stock ** 1986 - 2015 w.o. blokken en velletjes met veel motief.
Low Estimate € 100
Sale No: 81
Lot No:374
Nederland en Overzee */0 in Favoriet album periode 1852 - 1942 vnl met nette plakker en vele betere uitgiften.
Low Estimate € 80
Sale No: 81
Lot No:375
Nederland en O.G. 1852-1978 in 2 albums. Leuke startverzameling meest gebruikt N.O.G. + Indonesië wb. Nederland aardig gevuld (nr. 15 volledig langst: Uithuizen grotesk) wat toeslagseries en roltanding etc.
Low Estimate € 75
Sale No: 81
Lot No:376
Overzeese gebiedsdelen een verzameling in dato album **/*/0 inclusief een aantal oude veiling kavels , diverse betere zie foto. (Image)
Low Estimate € 70
Sale No: 81
Lot No:377
Nederland en Overzee */**/0. Vanaf eerste emissie Nederland, Antillen, Curaçao, Blokken en automaat boekjes, en iets beter Suriname
Low Estimate € 50
Sale No: 81
Lot No:378
Overzeese Gebiedsdelen een verzameling in schabel album tot 1967 w.o. Antillen en face en diverse betere series, **/*/0.
Low Estimate € 50
Sale No: 81
Lot No:379
Overzeese Gebiedsdelen in 2 Davo albums w.o. Suriname en Nederlandse Antillen tot 2001, **/*/0.
Low Estimate € 50
Sale No: 81
Lot No:380
Overzeese Gebiedsdelen **/*/0 in 5 Luxe Davo albums w.o. Aruba, Nieuw Guinea, Antillen, Suriname tot 1994.
Low Estimate € 50
Sale No: 81
Lot No:381
Leuchtturm album Ned. Antillen 1950-2000 merendeels gevuld en vnl. postfris
Low Estimate € 50
Sale No: 81
Lot No:382
Nederland ** een start verzameling Automaatboekjes 1964 - 1994 w.o. een aantal nummer negen en een Importa album Nederland , Overzee en Indonesië.
Low Estimate € 40
Sale No: 81
Lot No:383
Nederland een verzameling in 4 albums 1852 - 1982 en Overzee tot 1975, **/*/0.
Low Estimate € 30
Sale No: 81
Lot No:384
Suriname en Republiek een verzameling in 2 Davo albums 1870 - 1999 **/*/0.
Low Estimate € 30
Sale No: 81
Lot No:385
Nederland en Overzee een verzameling in 2 albums en 2 stockboeken tot 1989 **/*/0 in diverse kwaliteiten.
Low Estimate € 30
Sale No: 81
Lot No:386
Nederlandse Antillen ** 1986-2003 verzameling in Ka-Be album waarbij veel thematisch materiaal
Low Estimate € 25
Opening EUR 25.00
Sale No: 81
Lot No:387
NOG **/*/0 Curaçao & Ned. Antillen 1949-2002, Nederland 1872-1990, Aruba 1986-2000 en Republiek Suriname 1975-1989 goed gevulde verzamelingen in 3 Davo albums.
Low Estimate € 20
Sale No: 81
Lot No:388
Startcollectie Nederland 1869-1995 postfris/(on)gebruikt in 2 Davo albums va. 1930 aardig gevuld gebr./ongebr. en va. 1955 ook div. postfris. Tevens startcollectie O.G. in album.
Low Estimate € 20
Sale No: 81
Lot No:389
Nederlandse Antillen een verzameling in Davo 1970 - 2001 vrijwel compleet, vnl. postfris.
Low Estimate € 20
Sale No: 81
Lot No:390
Nederland **/* een start verzameling in Importa album 1899 - 1980
Low Estimate € 5
Opening EUR 5.00
Sale No: 81
Lot No:1677
Doos postfris Nederland en Overzee in 6 vellen mappen waarbij Untea, Ned Indië en Nederland vanaf 1923 tot jaren 80/90. Enorme catalogus waarde in vellen en veldelen.