Nederlandse Antillen/Aruba. Een dubbelcollectie postfris in 3 Davo albums met zowel Antillen als Aruba 2 x aanwezig inl. wat extra velletjes en brugparen. Tevens jaargang 2011 van Caribisch Ned./Curaçao/St. Maarten**. Tevens 2 stockboeken gebruikte double
Low Estimate € 300
Closed..Jan-11-2024, 11:00:00 EST
Sale No: 81
Lot No:432
2 Davo albums (en op album bladen) Nederlandse Antillen 1949-2010 ** (inc Nr 218-233**).
Low Estimate € 200
Sale No: 81
Lot No:433
Curaçao en Nederlandse Antillen ** een stock in 3 winkel boeken begin tot 2013 w.o. velletjes en blokken, lp, port, etc.
Low Estimate € 200
Sale No: 81
Lot No:434
Nederlandse Antillen 1949-2010 in insteekboek en ringband. Collectie (on)gebruikt en na 1958 uitsluitend postfris en zeer goed gevuld. Tevens iets divers O.G.
Low Estimate € 125
Opening EUR 125.00
Sale No: 81
Lot No:435
Nederlandse Antillen met Aruba 1957-2002 postfris in 2 albums.
Low Estimate € 50
Sale No: 81
Lot No:436
Nederlandse Antillen en Curaçao in 2 luxe Davo albums 1873 - 1990 en leeg album tot 2005 **/*/0.