Records 1 to 25 of 550

Heritage Auctions Europe Sale: 81

Netherlands
image Sale No: 81
Lot No:1

61b-c - ongebruikte 7½ cent bruin Tête-Bêche 1924 met en zonder tussenstrook, gevouwen over perforatie, pr.ex., catw. € 540 (Image)

Low Estimate € 75

Closed..Jan-11-2024, 11:00:00 EST

image Sale No: 81
Lot No:2

80 - ongebruikte 10 gulden oranje 1905 Koningin Wilhelmina, cert. Moeijes 1985 (zonder gebreken), pr.ex., catw. € 950 (Image)

Low Estimate € 150

image Sale No: 81
Lot No:3

101 - gebruikte 10 gulden roodoranje op geel Jubileum 1913 op briefstukje met langebalkstempel Rotterdam 7 30.3.14, met keurstempel Dr. Louis BPP en attest H. Vleeming 2023 (fris zegel zonder gebreken), catw. € 900 (Image)

Low Estimate € 150

image Sale No: 81
Lot No:4

101 - gebruikte 10 gulden roodoranje op geel Jubileum 1913, kopie cert. Kok 1981, pr.ex., catw. € 900 (Image)

Low Estimate € 150

image Sale No: 81
Lot No:5

119A - postfrisse 10 op 17½ cent ultramarijn en bruin Opruimingsuitgifte 1923, lijntanding 11½, met drukkerstekens 78, 4 & 25, pr.ex., plakker in velrand, perforatie aan onderkant iets los (Image)

Low Estimate € 25

Opening EUR 25.00

image Sale No: 81
Lot No:6

196-197 - postfrisse 40 cent bruin & 50 cent blauwgroen 1926 Koningin Wilhelmina, catw. € 60 (Image)

Low Estimate € 5

Opening EUR 5.00

image Sale No: 81
Lot No:7

236-237 & LP9A-9B - postfrisse 80 cent Fotomontage 1931-1933 & 36 cent Luchtpost in beide tandingen, kopie attest Moeijes 1993 voor 236-237 (echt, zonder gebreken), wat roestpuntjes, catw. € 725 (Image)

Low Estimate € 40

image Sale No: 81
Lot No:8

346-349 - postfrisse hoge waarden Konijnenburg, 2½ gld miniem bruin tandpuntje ov.pr.ex., catw. € 455 (Image)

Low Estimate € 25

Opening EUR 25.00

image Sale No: 81
Lot No:9

347 & 488 - gebruikt op compleet Bewijs van Bevoegdheid Heerlen 31.VIII.1949, enige notities op achterzijde ov.pr.ex, (Image)

Low Estimate € 30

Sale No: 81
Lot No:10

347 & 488 - gebruikt op compleet Bewijs van Bevoegdheid Heerlen 31.VIII.1949, pr.ex

Low Estimate € 30

image Sale No: 81
Lot No:11

531 & 535 - gebruikt op compleet Bewijs van Bevoegdheid Heerlen 12.VI.1950, pr.ex (Image)

Low Estimate € 10

Opening EUR 10.00

image Sale No: 81
Lot No:12

535-537 - postfrisse 3 hoge waarden Koningin Juliana En Face 1949, attest Vleeming 2023 (frisse zegels zonder gebreken), catw. € 945 (Image)

Low Estimate € 150

image Sale No: 81
Lot No:13

1208 - postfrisse 80 cent Sir Winston Churchill 1980 in hoerrandblok van 16 stuks met volledige papierlas op 2e en 3e horizontale baan, tevens strip van 4 zonder gom met identieke las en zichtbaar wit veld onder zegel, pr.ex. (Image)

Low Estimate € 100

image Sale No: 81
Lot No:14

V2391 - postfris velletje Persoonlijke decemberzegels 2005 met tekstgedeelte SOS Kinderdorpen (Image)

Low Estimate € 10

Opening EUR 10.00

image Sale No: 81
Lot No:62

Nederland 1971 kerstzegel ontwerp P Wetselaar, originele tekening definitieve ontwerp , goedgekeurde, proeven met Deense annotaties, op echt gelopen poststuk, compleet boekje. (Image)

Low Estimate € 80

Sale No: 81
Lot No:63

Map met 15 poststukken/covers wb. Nr. 2 op briefomslag 1860, 402B/ en 403B elk op aangetekend poststuk, Kastelen 1951 "1e dag op "Duinwijck" en internering 1 op couvert(?).

Low Estimate € 50

Sale No: 81
Lot No:64

Nederland een verzameling op oude bladen 1852 - 1920 vnl. gebruikt w.o. postbewijs, port, etc.

Low Estimate € 50

Sale No: 81
Lot No:65

Nederland 1941-1942, Postzegelboekje PZ50 (2x) met roestig nietje en wat roest op enkele zegels (van nietje) alsmede PZ51, eveneens roestig nietje doch zegels in pr. Kwaliteit.

Low Estimate € 35

Opening EUR 35.00

Sale No: 81
Lot No:66

Nederland ** 10 hang verpakkingen uit de gulden periode o.a. 50 voor rouwbrieven.

Low Estimate € 25

Opening EUR 25.00

Sale No: 81
Lot No:67

Nederland 1940. 3 postzegelboekjes PZ49 elk met 3 zegel missend. Boekjes en zegels in pracht kwaliteit

Low Estimate € 25

Opening EUR 25.00

Sale No: 81
Lot No:68

Map veldeeltjes met nr. 175, 461, 467 en 945 alle met druktoevalligheden en beschreven. Tevens wat correspondentie desbetreffend.

Low Estimate € 25

Opening EUR 25.00

Sale No: 81
Lot No:69

Nederland plaatfouten 1907-1970. Insteekkaart postfris/(on)gebruikt wb. 87P, 106 (3 verschillende), 303P**, 336 Gent** 405/06 (zonder watermerk)854 gedrukt op gomzijde** etc.

Low Estimate € 20

Sale No: 81
Lot No:70

Nederland 1999. Mailers HB1720c en HB 1837b. NVPH € 145.-

Low Estimate € 20

Sale No: 81
Lot No:71

Map Nederland vellen en veldelen 1954-1977 postfris.

Low Estimate € 20

Sale No: 81
Lot No:72

Roltanding 1926-1933. 5 Kinderseries alle in gebruikte paren

Low Estimate € 15

Opening EUR 15.00