101 - gebruikte 10 gulden roodoranje op geel Jubileum 1913 op briefstukje met langebalkstempel Rotterdam 7 30.3.14, met keurstempel Dr. Louis BPP en attest H. Vleeming 2023 (fris zegel zonder gebreken), catw. € 900 (Image)
119A - postfrisse 10 op 17½ cent ultramarijn en bruin Opruimingsuitgifte 1923, lijntanding 11½, met drukkerstekens 78, 4 & 25, pr.ex., plakker in velrand, perforatie aan onderkant iets los (Image)
347 & 488 - gebruikt op compleet Bewijs van Bevoegdheid Heerlen 31.VIII.1949, enige notities op achterzijde ov.pr.ex, (Image)
Low Estimate € 30
Closed..Jan-11-2024, 11:00:00 EST
Sale No: 81
Lot No:10
347 & 488 - gebruikt op compleet Bewijs van Bevoegdheid Heerlen 31.VIII.1949, pr.ex
Low Estimate € 30
Sale No: 81
Lot No:11
531 & 535 - gebruikt op compleet Bewijs van Bevoegdheid Heerlen 12.VI.1950, pr.ex (Image)
Low Estimate € 10
Opening EUR 10.00
Sale No: 81
Lot No:12
535-537 - postfrisse 3 hoge waarden Koningin Juliana En Face 1949, attest Vleeming 2023 (frisse zegels zonder gebreken), catw. € 945 (Image)
Low Estimate € 150
Sale No: 81
Lot No:13
1208 - postfrisse 80 cent Sir Winston Churchill 1980 in hoerrandblok van 16 stuks met volledige papierlas op 2e en 3e horizontale baan, tevens strip van 4 zonder gom met identieke las en zichtbaar wit veld onder zegel, pr.ex. (Image)
Low Estimate € 100
Sale No: 81
Lot No:14
V2391 - postfris velletje Persoonlijke decemberzegels 2005 met tekstgedeelte SOS Kinderdorpen (Image)
Low Estimate € 10
Opening EUR 10.00
Sale No: 81
Lot No:62
Nederland 1971 kerstzegel ontwerp P Wetselaar, originele tekening definitieve ontwerp , goedgekeurde, proeven met Deense annotaties, op echt gelopen poststuk, compleet boekje. (Image)
Low Estimate € 80
Sale No: 81
Lot No:63
Map met 15 poststukken/covers wb. Nr. 2 op briefomslag 1860, 402B/ en 403B elk op aangetekend poststuk, Kastelen 1951 "1e dag op "Duinwijck" en internering 1 op couvert(?).
Low Estimate € 50
Sale No: 81
Lot No:64
Nederland een verzameling op oude bladen 1852 - 1920 vnl. gebruikt w.o. postbewijs, port, etc.
Low Estimate € 50
Sale No: 81
Lot No:65
Nederland 1941-1942, Postzegelboekje PZ50 (2x) met roestig nietje en wat roest op enkele zegels (van nietje) alsmede PZ51, eveneens roestig nietje doch zegels in pr. Kwaliteit.
Low Estimate € 35
Opening EUR 35.00
Sale No: 81
Lot No:66
Nederland ** 10 hang verpakkingen uit de gulden periode o.a. 50 voor rouwbrieven.
Low Estimate € 25
Opening EUR 25.00
Sale No: 81
Lot No:67
Nederland 1940. 3 postzegelboekjes PZ49 elk met 3 zegel missend. Boekjes en zegels in pracht kwaliteit
Low Estimate € 25
Opening EUR 25.00
Sale No: 81
Lot No:68
Map veldeeltjes met nr. 175, 461, 467 en 945 alle met druktoevalligheden en beschreven. Tevens wat correspondentie desbetreffend.
Low Estimate € 25
Opening EUR 25.00
Sale No: 81
Lot No:69
Nederland plaatfouten 1907-1970. Insteekkaart postfris/(on)gebruikt wb. 87P, 106 (3 verschillende), 303P**, 336 Gent** 405/06 (zonder watermerk)854 gedrukt op gomzijde** etc.
Low Estimate € 20
Sale No: 81
Lot No:70
Nederland 1999. Mailers HB1720c en HB 1837b. NVPH € 145.-
Low Estimate € 20
Sale No: 81
Lot No:71
Map Nederland vellen en veldelen 1954-1977 postfris.
Low Estimate € 20
Sale No: 81
Lot No:72
Roltanding 1926-1933. 5 Kinderseries alle in gebruikte paren