Records 1 to 17 of 17

Rietdijk veilingen B.V. Sale: 422

Nederland en O.R.
image Sale No: 422
Lot No:1002

NEDERLAND EN O.R. Verz. vanaf 1852 in Importa album gebr./ongebruikt. (Image)

Closed..Apr-21-2024, 18:00:00 EST

image Sale No: 422
Lot No:1085

NEDERLAND EN O.R. Vnl. gebruikte verz. vanaf 1852 op blanco bladen. (Image)

image Sale No: 422
Lot No:1108

NEDERLAND EN O.R. Doos met verz. vanaf 1852 met gebr./ongebruikt in 4 albums. Bevat ook Indonesië en FDC's 50-er jaren. (Image)

image Sale No: 422
Lot No:1123

NEDERLAND EN O.R. Doos met verz./partij in 3 albums, 2 stockboeken en los, w.bij o.a. € 370,- frankeergeldig en luchtpost nr. LP12-LP13 gebruikt. (Image)

image Sale No: 422
Lot No:1126

NEDERLAND EN O.R. Doos met verz. vanaf 1852 gebr./ongebruikt en later postfris in 6 albums. bevat o.a. aardig Ned. Indië. (Image)

image Sale No: 422
Lot No:1149

NEDERLAND EN O.R. Diverse in 9 albums, 8 stockboeken en los in 2 dozen, w.bij € 400,- frankeergeldig en verz. FDC's Antillen en Suriname vanaf beginperiode. Tevens wat buitenland. (Image)

image Sale No: 422
Lot No:1155

NEDERLAND EN O.R. Twee verhuisdozen met 12 albums, w.bij o.a. collectie Suriname 1975-1999 alsmede 12 albums PTT-mapjes Nederland en Antillen t/m 2000. (Image)

image Sale No: 422
Lot No:1210

NEDERLAND EN O.R. Diverse vanaf 1864 in 2 albums en 2 stockboeken met gebruikt en ongebruikt/postfris doch ook deels zonder gom. (Image)

image Sale No: 422
Lot No:1227

NEDERLAND EN O.R. Zeer avontuurlijke partij, w.bij Ned. Indië vanaf 1864 vnl. gesorteerd in enveloppen en meest gebruikt. Bevat ook doosje bundels Ned. Indië. Helaas kwaliteit zeer divers. Prachtkoop om uit te zoeken! (Image)

image Sale No: 422
Lot No:1286

NEDERLAND EN O.R. Verhuisdoos met 13 stockboeken/albums of ringbanden en wat los, w.bij aardige collectie Overzeese Rijksdelen en € 135,- frankeergeldig. Tevens diverse landen o.a. postfris Frankrijk. (Image)

image Sale No: 422
Lot No:1333

NEDERLAND EN O.R. Verz. tussen nr. E6 tot 2010 met begin netjes getypt adres en na E53 onbeschreven in 3 Davo albums, album W-enveloppen, Antillen tussen nr. E1 en 2000, Aruba tussen nr. E1 en 2000, Suriname tussen nr. E1 en 2007 en Ned. Nieuw Guinea vanaf nr. E1 in 5 albums. (Image)

image Sale No: 422
Lot No:1361

NEDERLAND EN O.R. Diverse in 12 albums of stockboeken en los, w.bij o.a. partij vanaf 1852, Gulden materiaal in veldelen, restanten, etc. (Image)

image Sale No: 422
Lot No:1434

NEDERLAND EN O.R. Diverse in 11 albums en 5 stockboeken met gebr./ongebruikt. Tevens verhuisdoos met grote partij vnl. Gulden materiaal. (Image)

image Sale No: 422
Lot No:1440

NEDERLAND EN O.R. Diverse in 7 albums, 8 stockboeken en los in 2 verhuisdozen. Bevat o.a. verz. Antillen postfris t/m 2007 en veel Gulden materiaal, w.bij PTT-mapjes. (Image)

image Sale No: 422
Lot No:1454

NEDERLAND EN O.R. Twee bananendozen met 8 albums en heel veel los, w.bij o.a. FDC's Nederland t/m circa 2018. Bevat ook PTT-mapjes Antillen en Suriname. (Image)

image Sale No: 422
Lot No:1466

NEDERLAND EN O.R. Diverse in 3 albums, 4 stockboeken en los, w.bij o.a. verz. combinaties en postfrisse vellen/veldelen. Tevens iets buitenland. (Image)

image Sale No: 422
Lot No:1483

NEDERLAND EN O.R. Diverse in 12 albums of ringbanden en 28 stockboeken in 2 bananendozen. Bevat zowel gebruikt als ongebruikt/postfris, w.bij o.a. € 140,- frankeergeldig. Ook stadspost en dergelijke. (Image)