Phoenix Auctions Sale: 101
AUSTRALIAN TERRITORIES
NEW GUINEA
'N.W./PACIFIC/ISLANDS' Overprints Official Stamps
Sale No: 101
Lot No:6587
Symbol:Ω
1919-23: SG #O18 KGV 2d orange punctured 'OS', unused (gum traces), Cat £150. (Image1)
Estimate AU$80
Opening AU$ 60.00
Closed..Nov-26-2023, 15:00:00 EST