Records 1 to 25 of 39

Van Looy and Van Looy Stamp Auctions Sale: 173

NEDERLAND - Verzamelingen/Samenstellingen
image Sale No: 173
Lot No:4444
Symbol:*/0

1852/1991 Startverzameling in album Davo, zm/m/ntz (Image)

Closed..Feb-18-2023, 06:00:00 EST

image Sale No: 173
Lot No:4445
Symbol:*/0

"1852/1924 Volledige prachtverzameling op Yvertbladen, inclusief n° 48, 80, 101, 130, 131, strafport incl. n° P 6, 7 10/12 alle *, P27/28 gest., De Ruyter gest. ""Back of the book"" niet volledig, zm (Zeer hoge cataloguswaarde)" (Image)

image Sale No: 173
Lot No:4446
Symbol:**/*/

1852/1999 Vrijwel volledige verzameling in 2 Davo albums, kwaliteit iets gemengd, alles op fotobijlage is met scharnier, inclusief velletjes, zm/m/ntz (Hoge cataloguswaarde) (Image)

image Sale No: 173
Lot No:4447
Symbol:**/*/

1852/1970 Verzameling in album Davo, w.o. klassiek, 14 gest., 29 gest., 90/100 gest., 104/5 *, 25 jaar jubileum gest., 136/8 *, 346/49 *, traliezegels gest., en face *, LP zeemeeuwen (hergomd), portzegels, armenwet gest., telegramzegels */gest., interneri (Image)

Opening EUR 850.00

image Sale No: 173
Lot No:4448
Symbol:**/*/

1852/1945 Verzameling met o.a. n° 1/2 (iets gemengde kwaliteit), n° 1 (7 ex.), n° 2 (13 ex.), diverse betere zegels, w.o. reeksen, legioenblokken, tevens LP en strafport, in klemband, zm/m/ntz (Image)

image Sale No: 173
Lot No:4449

1852/1894 Verzameling op zelfgemaakte album w.o. n° 1 in strip van 3, stempels, zm/m/ntz (Image)

image Sale No: 173
Lot No:4450
Symbol:**/0

1852/1983 Verzameling in 2 Davo-albums w.o. volledige reeksen in zeer gemengde kwaliteit, nog enkele betere zegels, merendeel gestempeld, zm/m/ntz (Image)

image Sale No: 173
Lot No:4451
Symbol:**/*/

Uitgebreide verzameling Nederland en overzee in dik insteekboek, vanaf aanvang, met zeer veel betere zegels en reeksen (kwaliteit wat wisselend), aardig Curaçao, Suriname, zm/m/ntz (Image)

image Sale No: 173
Lot No:4452
Symbol:**/*/

1864/1972 Samenstelling waarbij betere in insteekboek, ook volledige reeksen en strafport, zm/m/ntz (Image)

Opening EUR 34.00

image Sale No: 173
Lot No:4453

Uitgifte 1872, zeer mooie samenstelling, tandingen, stempels, variëteiten, gemengde kwaliteit, zm/m/ntz (Hoge cataloguswaarde) (Image)

image Sale No: 173
Lot No:4454
Symbol:**/*/

1872/2001 Volledige reeksen en losse waarden in 4 Davo albums, 1 album FDC's + beetje gebieden, zm/m/ntz (Image)

image Sale No: 173
Lot No:4455
Symbol:**/*/

1874/1990 Samenstelling in insteekboek w.o. veel dubbels ook enkele blokken en strafportzegels, zm/m/ntz (Image)

image Sale No: 173
Lot No:4456

"1899/1930 Zeer uitgebreide verzameling met 938 drukwerkrolstrempels, voornamelijk op cijferzegels, ook diverse ""Bossche tandingen"", zm/m/ntz" (Image)

image Sale No: 173
Lot No:4457
Symbol:**/*/

1899/1983 Verzameling in Holland album w.o. veel volledige reeksen **/*, ook bladen en strafportzegels, zm/m (Image)

image Sale No: 173
Lot No:4458
Symbol:MIX

1913/1977 Verzameling met dubbels, w.o. hier en daar betere zegels w.o. tentoonstelling 1924, n° 131, ook iets stadspost, m/ntz (Image)

image Sale No: 173
Lot No:4459
Symbol:**/*

"1924/1992 Verzameling Koningin Wilhemina en Juliana op bladen in ringmap w.o. ""Veth"" **/*, diverse tandingen, watermerken, traliezegels *, Konijnenburg **/*, ""En Face"" *, boekjes, zm" (Image)

image Sale No: 173
Lot No:4460
Symbol:r

"1929/1934 Zes fotografische ontwerpen ""1933 Willem Van Oranje 5 en 12 cent"", ""1934 Wilhelmina en Juliana"", ""1929 LP Mercurius 1,5 gulden"", ""Curaçao Mercurius 20 cent"", tevens zeer schaars ets/ontwerp ""Juliana 6 + 5 cent"", zm " (Image)

image Sale No: 173
Lot No:4461
Symbol:r

1948/1949 Foto-album, periode die start met de opleiding en beëdiging van een Nederlandse officier, met tal van memorabilia naast de vele foto's, zeer bijzonder tijdsdocument, zm (Image)

image Sale No: 173
Lot No:4462

"1953/1954 ""Koningin Juliana"", 14 zegels met druktoevalligheden, zm " (Image)

image Sale No: 173
Lot No:4463
Symbol:**/0

1966/2015 Voorraad boek blokken en boekje postfris/gest., wo kind 1966 in aantallen, zm (NPH €2.257) (Image)

image Sale No: 173
Lot No:4464
Symbol:**/0/

1980/1997 Samenstelling in 3 ringalbums w.o. 30 postzegelmapjes, 176 MK en 72 eerstedagbladen, zm (Image)

image Sale No: 173
Lot No:4465

1985/2003 Verzameling in jaarmapjes + Ned. Antillen 1990, zm (Image)

image Sale No: 173
Lot No:4466

1995/2004 Verzameling in Davo Luxe wo. nominaal: €144, zm (Image)

image Sale No: 173
Lot No:4467

2003/2006 Verzameling in postzegelmapjes, zm (Frankeerwaarde: €114) (Image)

image Sale No: 173
Lot No:4468

2009/2014 Verzameling nominaal in postzegelmapjes, zm (Frankeerwaarde: €676) (Image)