Worldwide Stamps and Covers Medaillons - zonder wmk. 20 cent. Perceptie
Sale No: 173
Lot No:1418
N° 11 en 11A (Totaal 56 zegels), zeer mooie verzameling perceptiekantoren (56 verschillende) tussen P.1 en 197, alle zeer goed gerand en met goed leesbare stempels, veel betere kantoren en diverse pracht ex., zm (Image)
Closed..Feb-18-2023, 06:00:00 EST
Sale No: 173
Lot No:1419
Symbol:)
"N° 11 ""20c. blauw"" met uitzonderlijke brede bladboord, bijzonder mooie afst. P.3-Andenne op brief naar Namur, zegel spijtig sterk beschadigd, ntz " (Image)
Opening EUR 4.00
Sale No: 173
Lot No:1420
Symbol:)
"N° 11A ""20c. blauw"", breed gerand + 2 geburen, op zeer mooie brief van P.49-Geel naar Huy 26/1/1859, zm (OBP €20 + COBA €20)" (Image)
Sale No: 173
Lot No:1421
"N° 11A ""20c. blauw"", breed gerand + gebuur + getande médaillons ""10c. bruin en ""20c. blauw"", alle drie met zeer mooie centrale afst. P.55-Hannut, zm (OBP €22 + COBA €80)" (Image)
"N° 11A ""20c. blauw"", op briefstukje, zeer breed gerand, met groot bladboord en fijne centrale, ogenvrije afst. P.71-Lessines, pracht ex., zm (OBP ++€22 + COBA ++€15)" (Image)
Opening EUR 24.00
Sale No: 173
Lot No:1424
Symbol:)
N° 11 in strip van 4 zegels op zware brief van Lièrre naar Bruxelles 2.7.1861, zegel links wat ingesneden, maar alle randen zeer goed, zeer mooi gest. P.74-Lièrre, 3° zegel met spectaculaire accordeonplooi, zm (OBP +/-€200) (Image)
Opening EUR 34.00
Sale No: 173
Lot No:1425
Symbol:)
"N° 11A ""20c. blauw"", uitzonderlijk breed gerand met bladboord + 2 geburen op zeer mooie brief van Tournay naar Strépy-Bracquegnies en zeer mooi gest. met P.120-Tournay 8-balkenstempel, pracht ex., zm (OBP +++€20)" (Image)
Sale No: 173
Lot No:1426
"N° 11A-Cu ""20c. blauw"", zeer goed gerand (met gebuur), schuine verticale accordeonplooi, prachtige centrale afst. P.148 Walcourt, zm (OBP €12 + COBA €8)" (Image)
Opening EUR 12.00
Sale No: 173
Lot No:1427
"N° 11A ""20c. blauw"" met bladboord en zeer mooie centrale, ogenvrije afst. P.150-Ruysbroek, pracht ex., zm (OBP €12 + COBA ++€12) - zie foto kaft." (Image)
Opening EUR 18.00
Sale No: 173
Lot No:1428
Symbol:)
"N° 11A ""20c. blauw"", zeer goed gerand op zeer mooi briefje van P.154-Plaschendaele naar Tournay 10/5/1861 en prachtig gest. met lichte centrale 8-balkenstempel, zm (OBP ++€20 + COBA €30)" (Image)
Sale No: 173
Lot No:1429
Symbol:)
"N° 11A ""20c. blauw"", zeer goed gerand op zeer mooie brief van P.154-Plaschendaele naar Tournay 23/1/1860, zeer mooie gest. met centrale ogenvrije 8-balkenstempel, zm (OBP €20 + COBA €30)" (Image)