Records 1 to 25 of 132

Van Looy and Van Looy Stamp Auctions Sale: 173

Medaillons - zonder wmk.
image Sale No: 173
Lot No:1351

"N° 9b ""1c. donkergroen"", zeer breed gerand en lichte centrale D.C. stempel Liège, pracht ex., zm (OBP €160)" (Image)

Closed..Feb-18-2023, 06:00:00 EST

image Sale No: 173
Lot No:1352

"N° 9 ""1c. groen"", mooi gerand en frisse kleur, bijgewerkte matrijs aan de linkerzijde, zm (OBP €185)" (Image)

Opening EUR 32.00

image Sale No: 173
Lot No:1353

"N° 9 ""1c. groen"", zeer goed gerand, prachtige centrale enkelcirkel afst. Malines, pracht ex., zm (OBP €140)" (Image)

image Sale No: 173
Lot No:1354

"N° 9 ""1c. groen"", volrandig met niet reglementaire 8-balkenstempel P.83-Mons, zeldzaam, zm/m (OBP ++€140)" (Image)

image Sale No: 173
Lot No:1355

"N° 9 (6x) ""1c. groen"" in blok van 5 zegels + 1 ex. los, 1 zegel bovenaan licht ingesneden en verder alles zeer goed gerand, miniem lichtpunt in de marge, tussen zegel 2 en 4, zeldzaam!, zm (OBP +/-€2.500)" (Image)

image Sale No: 173
Lot No:1356

N° 9 (5x) Alle volrandig, waarvan 2 nipt, zm (OBP €700) (Image)

image Sale No: 173
Lot No:1357

N° 7/12 Mooi lotje waaronder n° 7 (16x), n° 6 (7x) w.o. luxe paar met ogenvrije afstempeling, zeer mooie gerande ex. en frisse n° 8, ook nog zeer mooi paar n° 10 en 1 zegel met bladboord onderaan, zeker bekijken, zm/m/ntz (Image)

Opening EUR 56.00

Medaillons - zonder wmk. 10 cent. Algemeen
image Sale No: 173
Lot No:1358

"N° 10A ""10c. bruin"", breed gerand + gebuur, originele gom met wat zware scharnierresten en spoor van lichte gomplooi, zo niet zeer mooi met keur Grubben, zm/m (OBP €1.875)" (Image)

Opening EUR 125.00

image Sale No: 173
Lot No:1359

"N° 10A ""10c. bruin"" met mooie regelmatige randen, roestvlekjes op randen, m/ntz (OBP €2.050)" (Image)

image Sale No: 173
Lot No:1360

"N° 10 ""10c. bruin"" met bladboord, bovenaan onregelmatig gerand + kleine herstelling in rechter bovenhoek, zeer mooie centrale distributiestempel D.37-Mol, zeldzaam, m/ntz (OBP €90 + COBA €200)" (Image)

Medaillons - zonder wmk. 10 cent. Distributie en s
image Sale No: 173
Lot No:1376

"N° 10A ""10c. bruin"" in paar, beiden zeer goed gerand en zeer mooie centrale distributie afst. D.15-Rousbrugge, zm (OBP €38 + COBA €60)" (Image)

Opening EUR 24.00

image Sale No: 173
Lot No:1377

"N° 10 ""10c. bruin"", onderaan nipt, maar intact, verder goed gerand en zeer mooie centrale, ogenvrije distributiestempel D.19-Givry, zm (OBP €10 + COBA €30)" (Image)

Opening EUR 10.00

image Sale No: 173
Lot No:1378

"N° 10A ""10c. bruin"", breed gerand en zeer mooie centrale, ogenvrije distributie afst. D.24-Ingelmunster, zm (OBP €12 + COBA €20)" (Image)

Opening EUR 14.00

image Sale No: 173
Lot No:1379

"N° 10A ""10c. bruin"", breed gerand met 4 geburen en prachtige centrale distributiestempel D.29-Leau, pracht ex., zm (OBP €12 + COBA €60)" (Image)

image Sale No: 173
Lot No:1380

"N° 10 ""10c. bruin"", aan rechterzijde nipt, maar intact en verder zeer goed gerand met 4 geburen en mooie distributie afst. D.30-Lennick-St.-Quentin, gedeeltelijk zichtbaar, zm/m " (Image)

Opening EUR 14.00

image Sale No: 173
Lot No:1381

"N° 10 ""10c. bruin"", onderaan nipt, maar intact en verder zeer goed gerand + volle gebuur en prachtige centrale, ogenvrije distributie afst. D.32-Maldeghem, zm (OBP €10 + COBA €40)" (Image)

Opening EUR 14.00

image Sale No: 173
Lot No:1382
Symbol:)

"N° 10A (2x) ""10c. bruin"", (2x) op brief van D.33-Marbois naar Gand 31/10/1859, linkerzegel is licht geraakt aan bovenzijde, zo niet zeer mooi, zm/m (OBP +/-€75 + COBA €40)" (Image)

Opening EUR 24.00

image Sale No: 173
Lot No:1383
Symbol:)

"N° 10 ""10c. bruin"" in verticaal paar op mooie brief van D.43-Oostvleteren naar Gand 5/7/1861, linker zegel lichtjes geraakt aan linkerzijde, maar prachtig gest., zm/m (OBP €25 + COBA €40)" (Image)

image Sale No: 173
Lot No:1384
Symbol:)

"N° 10A ""10c. bruin"" in paar op mooie brief van D.47-Rance naar Flavion 10/12/1859, mooi gestempeld, postbusstempel D van Sivry, rechterzegel lichtjes geraakt, zo niet zeer mooi, zm/m (OBP €38 + COBA €20)" (Image)

image Sale No: 173
Lot No:1385
Symbol:)

N° 10A in paar met D.47-Rance, 12 gram (2° gewichtsklasse), zeldzaam op distributie, zm (OBP €75 + COBA ++€20) (Image)

image Sale No: 173
Lot No:1386
Symbol:)

"N° 10A (2x) ""10c. bruin"" 2 maal op mooie brief van St.-Légér D.48 naar Bouillon 20/2/1861, beide zegels goed gerand en prachtig gest., zm (OBP +/-€75 + COBA €20)" (Image)

Opening EUR 24.00

image Sale No: 173
Lot No:1387

N° 10A, rechts nipt, maar intact, verder zeer goed gerand en met zeer mooie centrale 8-balkenstempel P.55 Hannut, (deze stempel is niet bekend bij de gespecialiseerde Coba catalogus), mogelijk zeer zeldzaam, zm (OBP +++€12) (Image)

Opening EUR 24.00

image Sale No: 173
Lot No:1388

"N° 10Aa ""10c. rosbruin"", zeer goed gerand + bladboord en prachtige centrale, ogenvrije distributie afst. D.55-Waerschoot, pracht ex., zm (OBP €13 + COBA €15)" (Image)

Opening EUR 18.00

image Sale No: 173
Lot No:1389

"N° 10 ""10c. bruin"", onderaan nipt, maar intact en verder zeer goed gerand + gebuur en zeer mooie centrale distributie afst. D.57-Sivry, zm (OBP €10 + COBA €25)" (Image)

Opening EUR 12.00

image Sale No: 173
Lot No:1390

"N° 10A ""10c. bruin"" op briefstukje, zegel goed tot zeer breed gerand + gebuur en mooie centrale distributie afst. D.59-Wellin, zm (OBP €12 + COBA €30)" (Image)

Opening EUR 14.00