Records 1 to 25 of 31

Van Looy and Van Looy Stamp Auctions Sale: 173

Medaillons - wmk. zonder kader 10 cent. Distributi
image Sale No: 173
Lot No:1264
Symbol:)

"Lot van 2 zeer mooie brieven m.b.t. dezelfde transactie tussen handelaren van Aalst en Ninove, beiden gefrankeerd met n° 6, ""10c. bruin"" zeer goed gerand en zeer mooie distributie afst. D.2-Alost, respectievelijk 28/1/1857 en 31/1/1857, zm (OBP €35 + C (Image)

Opening EUR 24.00

Closed..Feb-18-2023, 06:00:00 EST

image Sale No: 173
Lot No:1265

"N° 6 ""10c. bruin"" in paar, uitzonderlijk breed gerand (met bladboord en 2 volle geburen), beiden met centrale distributiestempel D.3 Gavere, zm (OBP ++€25 + COBA €60)" (Image)

image Sale No: 173
Lot No:1266

"N° 6 ""10c. bruin"", breed gerand + bladboord, gebuur en prachtige centrale, ogenvrije distributiestempel D.3-Gavere, pracht ex., zm (OBP ++€10 + COBA €30)" (Image)

Opening EUR 24.00

image Sale No: 173
Lot No:1267

"N° 6 ""10c. bruin"", plaat II, zeer goed gerand en zeer mooie centrale distributiestempel D.4-Aubange, zm (OBP €10 + COBA €35)" (Image)

Opening EUR 18.00

image Sale No: 173
Lot No:1268

"N° 6 ""10c. bruin"", breed gerand, prachtige centrale, ogenvrije distributiestempel D.4-Aubange, zm (OBP €10 + COBA €35)" (Image)

Opening EUR 12.00

image Sale No: 173
Lot No:1269

"N° 6A ""10c. bruin"" in paar, linkerzegel licht geraakt aan onderkant links, verder goed gerand en beiden zeer mooie distributiestempel D.4-Aubange, zm/m (OBP €25 + COBA €70)" (Image)

Opening EUR 16.00

image Sale No: 173
Lot No:1270

"N° 6 ""10c. bruin"", volrandig, met zeer mooie centrale distributiestempel D.7-Blankenberghe, zm (OBP €10 + COBA €30)" (Image)

Opening EUR 10.00

image Sale No: 173
Lot No:1271
Symbol:)

N° 6 in paar op mooie brief van D.9-Bree naar Brussel 29.11.1854, onderste zegel beschadigd, bovenste breed gerand met de typische zware beïnkting van de marges van plaat III, zm/m (OBP €70 + COBA €50) (Image)

image Sale No: 173
Lot No:1272

"N° 6 ""10c. bruin"" met bladboord, bovenaan en rechts zeer nipt, maar prachtige centrale distributiestempel D.10-Capelle-au-Bois, zm/m (OBP €10 + COBA €100)" (Image)

Opening EUR 12.00

image Sale No: 173
Lot No:1273
Symbol:)

"N° 6 ""10c. bruin"", onderaan nipt, maar intact, verder zeer goed gerand, op mooie brief van D.12-Kruishoutem naar Gand 12/7/1854, zm (OBP €17,50 + COBA €20)" (Image)

image Sale No: 173
Lot No:1274

"N° 6 ""10c. bruin"" in paar op briefstukje, beide zegels, zeer goed gerand en zeer mooie centrale distributie afst. D.14-Duffel, zm (OBP €25 + COBA €70)" (Image)

image Sale No: 173
Lot No:1275
Symbol:)

"N° 6 ""10c. bruin"", lichtjes ingesneden op rouwbrief van 's Gravenwezel, via D.18-Brasschaet naar Antwerpen 21/8/1855, zm/m " (Image)

Opening EUR 24.00

image Sale No: 173
Lot No:1276

"N° 6 (2x) ""10c. bruin"", zeer goed gerand en met mooie centrale distributiestempel D.38-Nandrin en D.22-Herbestahl, zm (OBP €20 + COBA €45)" (Image)

image Sale No: 173
Lot No:1277

"N° 6 ""10c. bruin"", goed gerand, zeer mooie centrale distributiestempel D.22-Herbestahl, zm (OBP €10 + COBA €20)" (Image)

Opening EUR 10.00

image Sale No: 173
Lot No:1278

"N° 6 ""10c. bruin"", breed gerand en mooie centrale, ogenvrije distributie afstempeling D.27-Isque, zm (OBP €10 + COBA €50)" (Image)

image Sale No: 173
Lot No:1279

"N° 6A-PLIV ""10c. bruin"", zeer breed gerand, prachtige centrale distributiestempel D.36-Anthée, pracht ex., zm (OBP €10 + COB - zie foto kaft.A €25)" (Image)

image Sale No: 173
Lot No:1280

"N° 6 ""10c. bruin"", mooi gerand en zeer mooie centrale, ogenvrije distributiestempel D.38-Nandrin, zm (OBP €10 + COBA €20)" (Image)

Opening EUR 12.00

image Sale No: 173
Lot No:1281
Symbol:)

"N° 6 ""10c. bruin"" op mooie brief van D.39-Nederbrakel naar Audenaerde 5/5/1856, zegel licht ingesneden in linkerbovenhoek, maar verder zeer goed gerand en zeer mooi gest., m/ntz (OBP €17,50 + COBA €35)" (Image)

Opening EUR 14.00

image Sale No: 173
Lot No:1282

"N° 6A ""10c. bruin"" in paar, beide zegels zeer goed gerand, prachtig gestempeld D.47-Rance, zm (OBP €25 + COBA €20)" (Image)

Opening EUR 26.00

image Sale No: 173
Lot No:1283

"N° 6 ""10c. bruin"", zeer goed gerand, zeer mooie centrale distributiestempel D.54-Vroenhoven, zm (OBP €10 + COBA €20)" (Image)

Opening EUR 12.00

image Sale No: 173
Lot No:1284
Symbol:)

"N° 6 ""10c. bruin"", zeer goed gerand op briefomslag van D.59-Wellin naar Dinant 29/9/1852, brief wat beschadigd, maar zegel zeer mooi en prachtig gest., zm/m (OBP €17,50 + COBA €15)" (Image)

image Sale No: 173
Lot No:1285

"N° 6 ""10c. bruin"", mooi gerand, lichte centrale distributie afst. D.60-Wespelaer, zm (OBP €10 + COBA €25)" (Image)

Opening EUR 16.00

image Sale No: 173
Lot No:1286

"N° 6 ""10c. bruin"", goed gerand, lichte centrale distributiestempel D.64-Hamme-Mille, zm (OBP €€10 + COBA €40)" (Image)

Opening EUR 12.00

image Sale No: 173
Lot No:1287

"N° 6A ""10c. bruin"", goed gerand, zeer lichte, centrale distributiestempel D.65-Warnant-Dreye, zm (OBP €10 + COBA €30)" (Image)

Opening EUR 12.00

image Sale No: 173
Lot No:1288

"N° 6 ""10c. bruin"", zeer goed gerand op mooie brief van D.66-Mechelen-Meuse, naar Lanaeken 23.9.1857 via Vroenhoven, mooie centrale distributiestempel op de zegel, zm (OBP €17,50 + COBA €30)" (Image)

Opening EUR 24.00