Records 1 to 22 of 22

Van Looy and Van Looy Stamp Auctions Sale: 173

Medaillons - wmk. in kader 40 cent.
image Sale No: 173
Lot No:1225

"N° 5 ""40c. karmijnroze"" op dun papier, licht ingesneden rechts onderaan, zeer fris van kleur en ingedroogde, originele gom, m/ntz (OBP €5.700)" (Image)

Closed..Feb-18-2023, 06:00:00 EST

image Sale No: 173
Lot No:1226

"N° 5a ""40c. karmijn framboos"" in paar, zegel rechts tegengesneden aan zijkant, verder zeer goed gerand en lichte afstempeling P.123-Verviers, zm/m (OBP €1.300)" (Image)

image Sale No: 173
Lot No:1227

"N° 5a ""40c. karmijnframboos"", goed gerand + gebuur en lichte beeldvrije afst., mogelijk P.75-Lokeren, zm (OBP €625)" (Image)

image Sale No: 173
Lot No:1228

"N° 5a ""40c. karmijn framboos"", 2 zijden licht geraakt, maar zeer mooie centrale distributiestempel D.2-Amay, m/ntz (OBP €625 + COBA €200)" (Image)

Medaillons - wmk. in kader 40 cent. Perceptie
image Sale No: 173
Lot No:1229

"N° 5 ""40c. karmijn"", goed gerand, zeer mooie centrale ogenvrije afst. P.7-Ath, zm (OBP €575 + COBA €75)" (Image)

image Sale No: 173
Lot No:1230

"N° 5 ""40c. karmijn"", goed gerand, wat slordige afst. P.23-Bruges en verschillende sporen van gomkreuken, mooi albumstuk, m (OBP €575)" (Image)

image Sale No: 173
Lot No:1231

"N° 5 ""40c. karmijnroze"", breed gerand + volle gebuur, prachtige centrale afst. P.24-Bruxelles, pracht ex., zm (OBP €575) - zie foto kaft." (Image)

image Sale No: 173
Lot No:1232
Symbol:)

"N° 5 ""40c. karmijn"", bovenaan ingesneden doch verder goed gerand, mooie centrale afst. P.24-Bruxelles op mooie briefomslag van Bruxelles naar Parijs 29/1/1851 (2 dagen voor invoering van de zegels zonder kader in wmk.), m/ntz (OBP €1.100)" (Image)

image Sale No: 173
Lot No:1233
Symbol:)

"N° 5 ""40c. karmijnroze"", zeer breed gerand, zeer mooie centrale afst. P.24-Bruxelles, naar P&rijs 8/3/1851, brief is beschadigd, maar zegel is prachtig, zm/m (OBP €1.100)" (Image)

image Sale No: 173
Lot No:1234

"N° 5 ""40c. karmijnroze"", mooi gerand, zeer mooie afst. P.25-Charleroi, zm (OBP €575 + COBA €10)" (Image)

image Sale No: 173
Lot No:1235

"N° 5 ""40c. karmijnroze"" in paar met P.45-Gand, zm/m " (Image)

image Sale No: 173
Lot No:1236

"N° 5 ""40c. karmijnroze"", tegengesneden onderaan, maar verder goed gerand, prachtige centrale afst. P.62-Grammont, zm/m (OBP €575 + COBA €75)" (Image)

image Sale No: 173
Lot No:1237

"N° 5 ""40c. karmijnroze"", goed gerand, prachtige centrale, ogenvrije afst. P.58-Heer, pracht ex., zm (OBP €575 + COBA €150) - zie foto kaft." (Image)

image Sale No: 173
Lot No:1238

"N° 5 ""40c. karmijn-roze"", zeer goed gerand en prachtige centrale afst. P.62-Huy, zm (OBP €575 + COBA €30)" (Image)

image Sale No: 173
Lot No:1239

N° 5 Volrandig, met bladboord, P.73-Luik, zm (OBP €575) (Image)

Opening EUR 66.00

image Sale No: 173
Lot No:1240

"N° 5 ""40c. karmijnroze"", breed gerand en prachtige centrale afst. P.83-Mons, pracht ex., zm (OBP €575 + COBA €10) - zie foto kaft." (Image)

image Sale No: 173
Lot No:1241

"N° 5 ""40c. karmijnroze"" op briefstukje, zeer goed gerande zegel met mooie centrale afst. P.90-Oostende, zm (OBP €575 + COBA €50)" (Image)

image Sale No: 173
Lot No:1242

"N° 5a ""40c. karmijnframboos"", goed gerand en mooie centrale afst. P.103-St.-Ghislain, zm (OBP €625 + COBA €100)" (Image)

image Sale No: 173
Lot No:1243

"N° 5 ""40c. karmijnroze"", zeer licht geraakt linksboven, maar verder zeer goed gerand, zeer fijne centrale afst. P.120-Tournay, fijne balken, mooi albumstuk, m (OBP €575 + COBA €50)" (Image)

Opening EUR 34.00

image Sale No: 173
Lot No:1244

"N° 5 ""40c. karmijnroze"", goed gerand, mooie centrale afst. P.123-Verviers, maar enkele hoekplooi- en gomplooitjes, m (OBP €575 + COBA €15)" (Image)

Opening EUR 34.00

image Sale No: 173
Lot No:1245

"N° 5 ""40c. karmijnroze"", goed gerand en zeer mooie centrale ogenvrije afst. P.133-Ypres, zm (OBP €575 + COBA €150)" (Image)

Medaillons - wmk. in kader 40 cent. Samenstellinge
image Sale No: 173
Lot No:1246

N° 5 (5x) Alle volrandig, zm (OBP €2.875) (Image)