Worldwide Stamps and Covers Medaillons - Getand 40 cent. Algemeen
Sale No: 173
Lot No:1525
Symbol:)
N° 16 Vier brieven naar 4 verschillende landen: Frankrijk, Italië, Nederland en Groot-Brittannië, waarvan 1 puntstempel Virton, zm/m/ntz (OBP +/-€240 + COBA: Virton €30) (Image)
Opening EUR 36.00
Closed..Feb-18-2023, 06:00:00 EST
Sale No: 173
Lot No:1526
Symbol:)
"N° 16 ""40c. karmijnroze"", tanding 12,50 op zeer mooie brief van Charleroi naar Charleville 24.9.1863, prachtig gest. P.25-Charleroi, zm (OBP €75 + COBA €5)" (Image)
Sale No: 173
Lot No:1527
"N° 16 ""40c. karmijnroze"", tanding 12,5, licht verdund aan de achterzijde, maar wel met zeldzame afst. P.36-Dolhain-Limbourg, zeldzaam!, m/ntz (COBA +++€40)" (Image)
Opening EUR 4.00
Sale No: 173
Lot No:1528
"N° 16B ""40c. karmijnroze"" met zeer mooie centrale puntstempel LP.49-Boussu, zm (OBP €27,50 + COBA €20)" (Image)
Opening EUR 12.00
Sale No: 173
Lot No:1529
"N° 16 ""40c. karmijnroze"", tanding 12,50 met prachtige centrale afst. P.69-Overpelt, zeldzaam!, zm (OBP €40 + COBA €150)" (Image)
Sale No: 173
Lot No:1530
"N° 16B ""40c. karmijnroze"" met tanding 14,5, zware scharnier, tandje rechtsboven roest, mooie centrage en fris van kleur, getekend Gelli & Tani, zm/m (OBP €850)" (Image)
Sale No: 173
Lot No:1531
"N° 16Bc ""40c. granaat rood"" in paar met puntstempel P.141-Gent, uitzonderlijke diepe tint, prachtig en zeldzaam, met fotocertificaat P. Kaiser, zm (OBP ++€250)" (Image)
Sale No: 173
Lot No:1532
Symbol:)
"N° 16 ""40c. karmijnroze"" op brief verstuurd uit Liège (puntstempel 217) 2/3/1865 naar Wien/Oostenrijk, 4/3/1865 via Verviers, zm " (Image)
Opening EUR 14.00
Sale No: 173
Lot No:1533
"N° 16 ""40c. karmijnroze"", klein scheurtje onderaan, maar zeer mooi, zeer zeldzame distributie afst. D.101-La-Hulpe, m (OBP €40 + COBA RR)" (Image)
Sale No: 173
Lot No:1534
"N° 16 ""40c. karmijnroze"", tanding 12,5 met zeldzame distributiestempel D.102-Lodelinsart, stempel is iets onduidelijk, zo niet zeer mooi, zm/m (OBP €40 + COBA R)" (Image)