Van Looy and Van Looy Stamp Auctions Sale: 173
MONACO - Reeksen, Verzameling en/of samenstelling
Sale No: 173
Lot No:4401
"N° 15 ""15c. roze"", met bladboord, gedecentreerd, zm (Yv. €330)" (Image)
Opening EUR 48.00
Closed..Feb-18-2023, 06:00:00 EST
Sale No: 173
Lot No:4402
"N° 16 ""25c. groen"", mooie centrage, postfris, gom gekleurd, m (Yv. €515)" (Image)
Sale No: 173
Lot No:4403
"N° 27/33 ""1919 - Orphelins"", volledige reeks met bladboord en ""Millesime 9"", prachtig, zeer zeldzaam, zm (Yv. ++€2.160) - zie foto kaft." (Image)
Sale No: 173
Lot No:4404
"N° 34/43 Opdruk ""20 MARS 1920"", volledige reeks, n° 43 met diverse keurmerken, Willy Balasse cert. en Calves cert., zeer zeldzaam, zm/m - zie foto kaft." (Image)
Sale No: 173
Lot No:4405
"N° 44/47 ""1920 - Prince Albert 1°"", volledige reeks, n° 46 met mooie centrage, zm (Yv. ++€296)" (Image)
Opening EUR 44.00
Sale No: 173
Lot No:4406
"N° 63 en 64 (velletjes van 25) w.o. ""5fr."" met gomplooi, zm/m (Yv. €1.475)" (Image)
Sale No: 173
Lot No:4407
"N° 119/34 ""1933 - landschappen"", volledige reeks, zm (Yv. €640)" (Image)
Opening EUR 760.00
Sale No: 173
Lot No:4408
"N° 185/194 ""1939 - Caritas - Prinsen en prinsessen"", volledige reeks, zm (Yv. €300)" (Image)
Opening EUR 34.00
Sale No: 173
Lot No:4409
"N° 200/214 ""1940 - Rode Kruis"", volledige reeks, zm (Yv. €400)" (Image)
Sale No: 173
Lot No:4410
Symbol:**/*/
Kleine samenstelling, gevarieerde periode, ook enkele blokken, zm/m/ntz (Image)