Worldwide Stamps and Covers Los - Nederland en O.G.D. NEDERLANDS-INDIË
Sale No: 640
Lot No:564
1, 10 Cent lichtwijnrood op zeer dun papier zonder gom, proef van de gedeeltelijk geretoucheerde zegelstempel, PC.4a, vrijwel prachtex. met brede velrand, waardoorheen ver buiten het zegelbeeld een verticale vouw loopt, doch overigens attractief en schaars! (Image)
Closed..Oct-04-2018, 23:59:00 EST
Sale No: 640
Lot No:565
1, 10 Cent in zeer fraaie strip van vier, pos. 77/80, keurig afgestempeld. Ondanks enige gebreken een zeldzame eenheid. € 1350 (Image)
2, 10 Cent karmijnrood in vrijwel prachtstrip van drie (tanding linkerzegels met plakker verstevigd). € 750 voor een paar (Image)
Sale No: 640
Lot No:569
12A, 20 cent ultramarijn in Lijntanding 14 kl.g. prachtzegel met volle originele gom en postfris (gom met een paar authentieke zwarte puntjes), zeer fris van kleur en zeldzaam in deze kwaliteit € 975 (Image)
Sale No: 640
Lot No:570
12A, 20 Cent ultramarijn in lijntanding 14 kl.g. Postfris vrijwel prachtex. met volle, originele gom en op az. op tandje onder, nauwelijks zichtbaar miniem bruin puntje, overigens zeer fris van kleur. € 975 (Image)
Sale No: 640
Lot No:572
13C, 25 Cent donkerpaars in lijntanding 13¼ x 14 kl.g. Postfrisse strip van drie met voille, originele gom, op az. rechter zegel paar bruine plekjes, overigens zeer fris van kleur. € 750 (Image)
Sale No: 640
Lot No:573
14K, 30 Cent groen, postfris blok van vier met volle, originele gom, zegel rechtsonder az. miniem bruin puntje, overigens prachtex. € 1400 (Image)
30, 2½ Gulden oranjebruin en lichtblauw, postfris prachtex. met velrand. € 650 (Image)
Sale No: 640
Lot No:580
32, 33, 34 en 37, postfrisse prachtex. € 370 (Image)
Sale No: 640
Lot No:581
37A, 2.50 gulden Hulpuitgifte in lijntanding 11½ x 11, postfris prachtblok van vier met velrand. € 1000 (Image)
Sale No: 640
Lot No:582
Symbol:#
38f, ½ Cent op 2 cent met variëteit ´Dubbele opdruk´ op rechts te kort afgeknipte envelop van 10 cent met tevens nrs. 18, 19, 20 in strip van drie, 38 (3x), 39 en 40 in paar, afgestempeld Tasikmalaja 7-1-1904, R-strookje gespeld Tasikmelaja. € 200 (Image)
Sale No: 640
Lot No:583
Emissie Cijfer type Vürtheim 1902. PC.42a/h, kleurproeven in de waarde ½ cent in lila (gekozen kleur voor de ½c), olijfroen (voor de 1c), bruin (voor de 2c), groen (voor de 2½c), oranje (voor de 3c), ultramarijn (voor de 4c), rood (voor de 5c) en violetgrijs (voor de 7½c), ongetand, gegomd en deze set is postfris. Zelden aangeboden! Cat. PC1988 fl. 800++ (Image)
Sale No: 640
Lot No:584
40/47 (ex.46), 4 x postfris, zonder de 5 cent rood, prachtex. meest in blokken € 600 (Image)
Sale No: 640
Lot No:586
48/54 en 59D, Koningin Wilhelmina, postfrisse prachtex. € 660 (Image)
Sale No: 640
Lot No:587
58A, 59C, type Veth, 1 gulden in lijntanding 11 en 2½ gulden in lijntanding 11½ x 11, postfrisse pracht blokken van vier met velrand. € 2500 (Image)
Sale No: 640
Lot No:588
58A, 59C, type Veth, 1 gulden in lijntanding 11 en 2½ gulden in lijntanding 11½ x 11, postfrisse prachtex. met velrand. € 600 (Image)
Sale No: 640
Lot No:589
79 en 80, 1 gulden doflila en 2½ gulden zwartblauw met opdruk Java, postfrisse prachtex. € 700 (Image)
80a, 2½ gulden zwartblauw met opdruk Java hoogstaand, ongebr. vrijwel prachtex. met getinte gomzijde, gesigneerd Ned. Bond en cert. C. Muis (1977) € 3500 (Image)
Sale No: 640
Lot No:593
93f, 22½ cent bruin en olijf met opdruk Buiten Bezit kopstaand, ongebr. prachtex. met keur Koopman € 2750 (Image)