La Postale Philatelie Sale: 45
Italy, Italian States and Colonies
LEVANT
Poste Aérienne
Sale No: 45
Lot No:3594
N°5b, 6f 50: Sans fond rose. SUP. R. (signé Calves/certificat) Qualité: ** Cote: 690 euros (Image)
Closed..May-31-2024, 12:00:00 EST