Partenophil Sale: 8
Italy, Italian States and Colonies
ITALY
Levante Albania
Sale No: 8
Lot No:255
Symbol:1
Levante Albania. 1907 - Francobolli d’Italia soprastampati n. 7/9. Cert. Biondi. Cat. € 450,00. SPL (Image)
Opening EUR 65.00
Closed..Mar-01-2024, 07:00:00 EST