Partenophil Sale: 8
Italy, Italian States and Colonies
ITALY
Durazzo
Sale No: 8
Lot No:259
Symbol:1
Durazzo. 1909-11 - Francobolli d’Italia soprastampati n. 1/8 Cert. Biondi. Cat. € 1750,00. SPL (Image)
Opening EUR 260.00
Closed..Mar-01-2024, 07:00:00 EST