Partenophil Sale: 7
Italy, Italian States and Colonies
ITALY
Corfu
Sale No: 7
Lot No:263
Corfu. 1923 - Francobolli d’Italia soprastampati n. 1/8. Cat. € 110,00. SPL (Image)
Opening EUR 24.00
Closed..Nov-03-2023, 07:00:00 EST
Sale No: 7
Lot No:264
Symbol:1
Corfu. 1923 - Francobolli d’Italia soprastampati n. 9/11. Cat. € 500,00. SPL (Image)
Sale No: 7
Lot No:265
Symbol:1
Corfu. 1923 - Francobolli d’Italia soprastampati n. 12/14. Cat. € 150,00. SPL (Image)
Opening EUR 34.00