Partenophil Sale: 8
Italy, Italian States and Colonies
ITALY
Castelrosso
Sale No: 8
Lot No:264
Castelrosso. 1922 - Francobolli d’Italia soprastampati n. 1/9. Cat. € 480,00. SPL (Image)
Closed..Mar-01-2024, 07:00:00 EST