Back to Worldwide

Records 1 to 22 of 22

Van Looy and Van Looy Stamp Auctions Sale: 173

Worldwide
ITALIË - Vaticaan
image Sale No: 173
Lot No:4309

"N° 56 ""2,75l. lila en zwart"" in horizontaal paar met bladboord, zm (Yv. €400)" (Image)

Opening EUR 36.00

Closed..Feb-18-2023, 06:00:00 EST

image Sale No: 173
Lot No:4310

"N° 56 ""2,75l. lila en zwart"" in verticaal paar, zm (Yv. €400)" (Image)

Opening EUR 36.00

image Sale No: 173
Lot No:4311

"N° 60/65 ""1929 - provisori"", volledige reeks, met certificaat, zm (Yv. €1.400)" (Image)

image Sale No: 173
Lot No:4312

"N° 70 ""80c. congres Roma - 1934"" in blok van 10, zm (Yv. €2.000)" (Image)

image Sale No: 173
Lot No:4313

"N° 72/79 ""1936 - Stampa cattolica"", volledige reeks, zm (Yv. €450)" (Image)

image Sale No: 173
Lot No:4314

"N° 85A/G ""1939 - Sede vacante"", volledige reeks in blok van 4 met bladboord, zm (Yv. €980)" (Image)

image Sale No: 173
Lot No:4315

"LP 20 ""300l lila - Gratianus"" met zwarte opdruk ""SAGGIO"", gekeurd Diena, zm " (Image)

Opening EUR 32.00

image Sale No: 173
Lot No:4316

"EX 1/2 ""PIE XI - Expresso"", volledige reeks in blok van 4, zm (Yv. €600)" (Image)

Opening EUR 56.00

image Sale No: 173
Lot No:4317
Symbol:**/*/

Kerkenstaat met betere zegels, voornamelijk 1929, zm/m/ntz (Image)

image Sale No: 173
Lot No:4318
Symbol:MIX

1867/1978 Verzameling in Leuchtturm klemband album w.o. veel volledige reeksen **/*, zm/m/ntz (Image)

Opening EUR 28.00

image Sale No: 173
Lot No:4319
Symbol:**/*

1929/2017 Zeer volledige verzameling in 2 Yvert & Tellier albums, ook luchtpost, blokken, express, veel volledige reeksen, mz/m/ntz (Yv. €75 *, €8.700 **) (Image)

Opening EUR 430.00

image Sale No: 173
Lot No:4320
Symbol:**/*/

1929/2019 Verzameling in insteekboek w.o. betere reeksen, LP, expres, taxe, slechts enkele zegels gest./*, zm/m/ntz (Yv. €6.979) (Image)

image Sale No: 173
Lot No:4321
Symbol:**/*/

1929/1980 Goed gevulde verzameling in Davo album met betere reeksen voor 1960, incl. expres, pakketpost, LP, etc., zm/m/ntz (Hoge cataloguswaarde) (Image)

image Sale No: 173
Lot No:4322
Symbol:**/*/

1929/2006 Verzameling in 3 insteekboeken w.o. 26/38 **, 66/71 **, BL gest., overwegend **, zm/m (Image)

image Sale No: 173
Lot No:4323
Symbol:**/*/

1929/2000 Verzameling in 2 Davo LX, goed gevuld met veel volledige jaargangen postfris, zm (Image)

image Sale No: 173
Lot No:4324
Symbol:**/*/

1929/2002 Voornamelijk postfrisse verzameling in 3 albums met veel reeksen, zm/m (Image)

image Sale No: 173
Lot No:4325
Symbol:**/*/

1929/1975 Voorraad in insteekboek w.o. veel volledige reeksen ook klassieke zegels (ntz), zm/m/ntz (Image)

Opening EUR 56.00

image Sale No: 173
Lot No:4326

1933/1999 Verzameling in insteekboek, waarbij volledige reeksen en blokken, zm/m/ntz (Image)

image Sale No: 173
Lot No:4327

1965/1985 Enorme voorraad in 3 stockboeken, los en veldelen, grote hoeveelheid, daarbij, ook zelfde periode San Marino, zm/m (Image)

image Sale No: 173
Lot No:4328
Symbol:FDC

Negen mooie FDC enveloppen uit het jaar 1978, zm (Image)

Opening EUR 4.00

image Sale No: 173
Lot No:4329
Symbol:**/0

Verzameling vanaf begin tot 1979 (niet volledig) + BL en LP op albumbladen en insteekobek, bijna uitsluitend postfris, zm/m/ntz (Image)

image Sale No: 173
Lot No:4330
Symbol:**/*/

Verzameling en voorraadboekje o.a. 1929 met heel wat postfris, zm/m/ntz (Image)