Auktionshaus Christoph Gärtner GmbH & Co KG Sale: 49
Numismatics
Great Britain
Sale No: 49
Lot No:2118
Cat No:KM T5
Victoria 1837-1901: Trade Dollar 1901 B Bombay, KM# T5, sehr schön-vorzüglich. (Image)
Closed..Feb-22-2021, 01:00:00 EST