Back to Great Britain and British Commonwealth

Records 1 to 24 of 24

Van Looy and Van Looy Stamp Auctions Sale: 175

Great Britain and British Commonwealth
GREAT BRITAIN - Collections/Accumulations
image Sale No: 175
Lot No:3475
Symbol:**/*/

1840/1990 Very comprehensive specialised collection in 3 albums including many good stamps, fine copies of penny black, Embossed, green pounds incl. seahorse, enormous number of line-engraved and surface - printed stamps, mixed condition, but many us (Image)

Opening EUR 3,500.00

Closed..Oct-15-2023, 06:00:00 EST

image Sale No: 175
Lot No:3476
Symbol:**/*/

1840/2016 Twee LX albums met verzameling vanaf Penny Black met betere zegels en zeer veel modern postfris, zm/m/ntz (Hoog nominaal) (Image)

image Sale No: 175
Lot No:3477
Symbol:**/*/

1840/2003 Verzameling in Davo album w.o. Black Penny (vierrandig), klassiek in gemengde kwaliteit, fosforreeksen (geen Rode Kruis), cartoon smilers, vel, veel modern postfris, zm/m/ntz (Image)

image Sale No: 175
Lot No:3478
Symbol:**/*/

1840/1989 Verzameling in album Davo, w.o. volledige reeksen, Silver Jubilee **, Kastelen gest., fosfor **, nominaal, regionals, zm/m/ntz (Image)

image Sale No: 175
Lot No:3479
Symbol:**/*/

1840/1960 Grote hoeveelheid, ook gebieden, vooral klassieke zegels in klemband en insteekboek, vanaf penny black, enorm veel red pennies, betere zegels, kwaliteit zeer gemengd, ntz (Hoge cataloguswaarde) (Image)

image Sale No: 175
Lot No:3480
Symbol:**/*/

1841/2005 Verzameling in album Davo, klassiek in gemengde kwaliteit, plaatnummers, booklets, veel nominaal, zm/m/ntz (Image)

image Sale No: 175
Lot No:3481
Symbol:**/*/

1841/1982 Verzameling in 2 albums, waarbij betere waarden en volledige reeksen voor 1970 gest. en *, na 1970 **, waarbij ook fosforreeksen, zm/m (Image)

image Sale No: 175
Lot No:3482

1841/1994 Samenstelling met dubbels in insteekboek, waarbij plaatnummers en reeksen, zm/m/ntz (Image)

image Sale No: 175
Lot No:3483

1844/1883, samenstelling klassiek, hoge cat. waarde, zm/m/ntz. (Image)

image Sale No: 175
Lot No:3484

N° 178 (44 ex.) en 179 (39 ex.) Victoria 1883 2/6 en 5/- (1ex. blue paper, maar licht beschadigd, niet geteld), goedkoopste kleur gerekend, doorsnee in goede kwaliteit, zm/m/ntz (S.G. £7.040 + £9.500 = £16.540) (Image)

image Sale No: 175
Lot No:3485

1880/1908, dik insteekboek met interessante samenstelling klassiek, meeste Victoria, tevens Edward VII, zichtkaarten e.a., veel poststukken, w.o. betere stempels, met veel Londen gespecialiseerd, meest square cancels, zm/m. (Image)

image Sale No: 175
Lot No:3486
Symbol:**/*/

1887/1970 Verzameling in Davo album met o.a. klassiek **/*, GVI **/*, zm (Image)

image Sale No: 175
Lot No:3487
Symbol:**/*

1902/1940 Edward VII en George V, groot aantal zegels met bladboord en incl. controls, voor specialist, zm (Image)

image Sale No: 175
Lot No:3488
Symbol:**/FD

1961/2008, prachtige verzameling FDC's incl Definitives, vellen uit boekjes, Regionale zegels, wat Kanaaleilanden, totaal 660 verschillende, daarnaast jaarboeken 1988/96 postfris, zm. (Image)

image Sale No: 175
Lot No:3489

1970/1984 Mooie verzameling in Lindner album inclusief regionals, tevens automaatzegels, zm (Hoge cataloguswaarde) (Image)

image Sale No: 175
Lot No:3490
Symbol:**/0

1984/2006 Voorraad in 3 insteekboeken, overwegend gest., zm/m (Image)

image Sale No: 175
Lot No:3491
Symbol:**/*/

Engeland en gebieden, verzamelingen en voorraadboeken Engeland, India, Pakistan, Cyprus, Gibraltar,Malta, Kanaaleilanden (w.o. Alderney en boekjes), zm/m/ntz. (Image)

image Sale No: 175
Lot No:3492
Symbol:MIX

Interessante doos met zeer veel klassiek w.o. honderden red pennies, vele 2d. blues, voor amateurs met geduld, ook wat gebieden, zm/m/ntz (Image)

image Sale No: 175
Lot No:3493

Interessante samenstelling klassiek w.o. perfins op betere waarden, zm/m/ntz (Image)

image Sale No: 175
Lot No:3494
Symbol:**/FD

Diverse sets Royal Mint, bijzondere uitgiften, zm (Image)

image Sale No: 175
Lot No:3495

Tienduizenden zegels op fragment, machins, zm/m/ntz (Image)

Opening EUR 4.00

image Sale No: 175
Lot No:3496
Symbol:MK

Honderden maximumkaarten (1980/90) zonder zegel, meest volledige reeksen, zm (Image)

Opening EUR 4.00

image Sale No: 175
Lot No:3497

Diverse periodes, enorm aantal post(waarde)stukken, w.o. veel Machins enkelfrankeringen met interessante stempels, zm/m. (Image)

Opening EUR 4.00

image Sale No: 175
Lot No:3498
Symbol:**/*/

Verzameling in album Davo, alle periodes, waarbij reeksen, zm/m/ntz (Image)

Opening EUR 4.00