Great Britain and British Commonwealth GREAT BRITAIN - Collections/Accumulations
Sale No: 173
Lot No:4136
Symbol:*/0
"1840/1925 Vrijwel volledige prachtverzameling met o.a. Yv. n° 1/43 volledig met ""EMBOSSED"", hoge waarden Maltese Cross ""5sh."" tot en met ""£1"", ""£5 orange"" (kort tandje), ""2sh. brown"" en ""milky blue"", pondzegels Victoria Edward VII, officials (Image)
Opening EUR 4,000.00
Closed..Feb-18-2023, 06:00:00 EST
Sale No: 173
Lot No:4137
Symbol:**/*/
1840/1970 Waardevolle verzameling in KaBe album met veel goede zegels, kwaliteit gemengd (zoals n° 1 en 2 beschadigd), maar veel in mooie kwaliteit, zm/m/ntz (Zeer hoge cataloguswaarde) (Image)
Sale No: 173
Lot No:4138
Symbol:**/*/
1840/1982 Verzameling in Davo album w.o. veel klassieke zegels, ook plaatstudie, veel volledige reeksen in gemengde kwaliteit, zm/m/ntz (Enorme cataloguswaarde) (Image)
Sale No: 173
Lot No:4139
Symbol:**/*/
1840/1969 Zeer mooie verzameling in klemband album w.o. veel betere zegels Yv.. n° 5 gest., 18/20 gest., 21/25 gest., 31 gest., 40 gest., 86/88 gest., enz. in gemengde kwaliteit, zm/m/ntz (CWI +€20.500) (Image)
Opening EUR 640.00
Sale No: 173
Lot No:4140
Symbol:**/*/
"1840/1958, Verzameling in KaBe ringband met veel Victoria, vnl. black penny, red pennies uitgebreid, vele plaatnummers, ""1867 - 5sh. cross"", PVC £ **, zm/m/ntz (Zeer hoge cataloguswaarde)" (Image)
Sale No: 173
Lot No:4141
Symbol:**/*/
1840/2005 Samenstelling in map en 3 insteekboeken w.o. veel volledige reeksen, blokken, boekjes, zm/m (Frankeerwaarde: 549 + 225 first + 50 second + 31E) (Image)
Sale No: 173
Lot No:4142
Symbol:*/0
1840/1957 Verzameling in album, klassiek in gemengde kwaliteit, Victoria, plaatnummers, telegraaf, zm/m/ntz (Image)
Sale No: 173
Lot No:4143
Symbol:**/*/
1840/1963 Verzameling in Davo album, met wat betere zegels, zm/m/ntz (kwaliteit gemengd) (Image)
Sale No: 173
Lot No:4144
1841/1982 Verzameling in Davo album w.o. veel goede zegels en volledige reeksen, interessant om na te kijken, zm/m/ntz (Enorme cataloguswaarde) (Image)
Sale No: 173
Lot No:4145
Symbol:**/*/
"1841/1964 Verzameling in Davo-album, incl. wat ""Back of the book"" en betere waarden, zm/ntz " (Image)
Sale No: 173
Lot No:4146
1841/1910 Samenstelling in insteekboek w.o. veel betere zegels en mooie afstempelingen in gemengde kwaliteit, zm/m/ntz (Hoge cataloguswaarde Yv. ++€2.800) (Image)
Sale No: 173
Lot No:4147
Symbol:**/*/
"1841/1970 Verzameling in Davo album met flink deel Victoria w.o. ""£1 green"", m/ntz " (Image)
Sale No: 173
Lot No:4148
1841/1900 Samenstelling diverse waarden w.o. plaatnummers, stempels, op bladen, zm/m/ntz (Image)
Sale No: 173
Lot No:4149
1841/1989 Deelverzameling op bladen in ringmap w.o. mooi exemplaar van n° 13, zm/m/ntz (Image)
Opening EUR 72.00
Sale No: 173
Lot No:4150
"1841/1858 Samenstelling ""Stempels"" met 12 zegels, w.o. 1d. blue paper met zeldzame stempel 92 (iets kort), zm/m/ntz" (Image)
1855/2010 Verzameling met veel dubbels w.o. wat betere zegels Victoria in 7 dikke insteekboeken, tevens map poststukken, zm/ntz (Image)
Sale No: 173
Lot No:4153
1858/2000 Startverzameling in Davo album, m/ntz (Image)
Sale No: 173
Lot No:4154
Symbol:MIX
1860/2000 Groot-Brittannië en gebieden (Isle of Man, Jersey), samenstelling in insteekboek w.o. volledige reeksen en dubbels met nog betere waarden, zm/m/ntz (Image)
Sale No: 173
Lot No:4155
Symbol:**/*/
1870/1980 Voorraadboek **/* met Edward VII, George V, diverse watermerken en variëteiten, ook gestempeld, zm/ntz (Hoge cataloguswaarde) (Image)
Sale No: 173
Lot No:4156
Symbol:**/0
1875/2005 Twee insteekboeken met o.a. wat ouder materiaal, veel postfrisse reeksen, boekjes, regionals, zm/ntz (Image)