Van Looy and Van Looy Stamp Auctions Sale: 175
Franse Gebieden - Diverse gebieden
Sale No: 175
Lot No:3429
Algérie N° 363A Voor de strijders met bladboordje, zm (Yv. €400) (Image)
Closed..Oct-15-2023, 06:00:00 EST
Sale No: 175
Lot No:3430
Guinée Rép. Eq. N° 1a '10 F' (in paar) met dubbele opdruk en dubbel gekeurd (Brun), zm (Yv € 174) (Image)
Sale No: 175
Lot No:3431
Symbol:**/*
Marokko N° 57 in blok van 8 zegels, 4 onderste zegels zijn postfris, zm (Yv. +€224) (Image)
Opening EUR 18.00
Sale No: 175
Lot No:3432
Symbol:**/*/
Verzameling in album en voorraadboeken, veel Frankrijk, maar ook Andorra, Monaco e.a., zm/m/ntz (Image)
Sale No: 175
Lot No:3433
Symbol:**/*/
Verzameling in Ordners, insteekboeken, etc., w.o. Tunesië, tevens veldelen Frankrijk en verzameling Frankrijk vanaf klassiek, zm/m/ntz (Image)
Sale No: 175
Lot No:3434
Symbol:**/*/
Verzameling in 4 insteekboeken met o.a. Kameroen, Côte d'Ivoire, Senegal, Mali, mooi thema, zm/m (Image)
Sale No: 175
Lot No:3435
Moderne periode, diverse gebieden samenstelling brieven/ FDC's, w.o. veel thema, zm. (Image)
Opening EUR 16.00