"N° 1 ""10c. bistre-jaune"" op briefstukje, zeer goed gerande zegel met zuivere afstempeling ""Grille de France"", diverse keurmerkjes, zm (Yv. €350)" (Image)
Closed..Feb-18-2023, 06:00:00 EST
Sale No: 173
Lot No:3814
"N° 1 ""10c. bistre jaune"", zeer goed gerand op groot brieffragment, zm (Yv. €350)" (Image)
Sale No: 173
Lot No:3815
"N° 3 ""20c. noir sur jaune"", 2x op briefstukjes met afstempelingen ""c.à.d."", laattijdig gebruik, 1 zegel met keur Maury, zm (Yv. ++€130)" (Image)
Opening EUR 24.00
Sale No: 173
Lot No:3816
"N° 3 ""20c. noir sur jaune"", zeer goed gerand en met zeer mooie centrale afstempeling ""ETOILE"", zm (Yv. €300)" (Image)
Opening EUR 24.00
Sale No: 173
Lot No:3817
"N° 3a ""20c. noir sur blanc"" in verticaal paar op briefstukje, beide zegels zeer goed gerand en met prachtige afstempeling type 12 ""c.à.d."", Moissac 15/1/1849, zeldzaam vroeg gebruik, prachtig, zm (Yv. ++€1.500)" (Image)
Sale No: 173
Lot No:3818
"N° 3a ""20c. zwart op wit papier"", horizontaal paar, breed gerand, gestempeld met ""GRILLE"", zm/m (Yv. €170)" (Image)
Opening EUR 16.00
Sale No: 173
Lot No:3819
"N° 3i ""20c. gris sur jaune"", goed gerand + gebuur bovenaan en zuivere centrale afstempeling ""GRILLE"", zeer zeldzame tint!, zm (Yv. €1.500)" (Image)
Opening EUR 125.00
Sale No: 173
Lot No:3820
"N° 3 + n° 75 op briefstukje, ""20c. noir sur jaune"", breed gerand + ""Sage 5c. groen"", type II, beiden met centrale afstempeling ""c.à.d. Lyon depart 27 juillet 91"", zeer laattijdig gebruik, zeldzaam, zm (Yv. ++€65)" (Image)
Sale No: 173
Lot No:3821
"N° 4a ""25c. donker blauw"" in horizontaal paar, zeer goed gerand, gestempeld ""GRILLE"" en gekeurd Brun en Roumet, zm (Yv. €160)" (Image)
Opening EUR 16.00
Sale No: 173
Lot No:3822
"N° 4h ""25c. bleu-noir"", breed gerand en met bladboorden, zeer mooie afstempeling ""GRILLE"", pracht ex., zm (Yv. €260)" (Image)
Sale No: 173
Lot No:3823
Symbol:)
"N° 5 ""40c. orange"", goed gerand, op zeer mooie brief van Parijs naar Brussel, 10/4/1852, mooi gestempeld ""ETOILE"", zm (Yv. €900)" (Image)
FRANKRIJK - Cérès de Bordeaux
Sale No: 173
Lot No:3855
Symbol:r
Type 20c. (type I, rapport 2) proef gedrukt in zwart op karton papier, zeer zeldzaam (Image)
Sale No: 173
Lot No:3856
"N° 39B ""1c. olive report 2"", ongetand in blok van 4, breed gerand, klein knipje in de marge tussen de 2 onderste zegels, toch zeer mooi, zm (Yv. €1.100)" (Image)
Sale No: 173
Lot No:3857
"N° 39B ""1c. olive - report 2"", percé en lignes de Lusigny, zm (niet vermeld in Yv.)" (Image)
Opening EUR 4.00
Sale No: 173
Lot No:3858
"N° 40B ""2c. brun-rouge"", zeer breed gerand + gebuur en lichte centrale afstempeling ""c.à.d."" met keur Calves, prachtig, zm (Yv. €330)" (Image)
Sale No: 173
Lot No:3859
"N° 41B ""4c. gris"", zeer breed gerand + bladboord en zeer mooie centrale afstempeling ""c.à.d. Arras"", pracht ex. met fotocertificaat, zm (Yv. ++€350)" (Image)
"N° 41B ""4c. gris - report 2"", oblitération gros chiffre, très bien margé, en signé Brun, zm (Yv. €350)" (Image)
Opening EUR 34.00
Sale No: 173
Lot No:3862
"N° 42B ""5c. vert jaune"" met originele gom, mooi gerande zegel met keur Calves, zm (Yv. €370)" (Image)
Sale No: 173
Lot No:3863
"N° 42B ""5c. vert-jaune"", zonder gom, zeer breed gerand en zeer fris, zm (Yv. €180)" (Image)
Opening EUR 14.00
Sale No: 173
Lot No:3864
"N° 43B ""Percé en lignes - 10c. bistre"" met ""perçage de Avesnes sur Helpe"" op fragmentje, zeer mooi gest. met fotocertificaat Brun, zm (Yv. ++€110)" (Image)
Opening EUR 24.00
Sale No: 173
Lot No:3865
"N° 43Ba ""10c. bistre orange"" met lichte blauwe stempel G.C., zeer breed gerand, prachtzegel, zm (Yv. ++€160)" (Image)
Opening EUR 34.00
Sale No: 173
Lot No:3866
Symbol:)
"N° 45c (Yv.) ""20c. bleu type II - report 3"" op mooie brief van Comines naar Lillers 11/2/1871, breed gerande zegel met zuivere afst. G.C.1090, zm (Yv. €120)" (Image)
Sale No: 173
Lot No:3867
"N° 45 ""Cérès - 20c. bleu"", ongetand, samenstelling van 10 gerande zegels gestempeld, diverse reports, zm/m (Yv. +€700)" (Image)
Sale No: 173
Lot No:3868
"N° 45B ""20c. bleu type II, report 2"", zeer goed gerand en met zeldzame afst. G.C.753-Castelmoron d'Albert (Mathieu 750 FF) (Maury L7-6), zm (Maury ++€100)" (Image)