Back to France and French Colonies

Records 1 to 19 of 19

Van Looy and Van Looy Stamp Auctions Sale: 175

FRANKRIJK - Brieven
image Sale No: 175
Lot No:3386

1806/1929 Prachtig studielot van 10 voorlopers met inhoud, alle met departementsnummer uit: 55 Lonwy, 53 Verdun sur Meuse, 45 Marmande, 77 Mazamet, 53 Bar le Duc, 108 Savont, 105 Savigliano, 87 Nove, 106 Cazal, 128 Stade en bestemmingen als Mantua, Genova (Image)

Opening EUR 8.00

Closed..Oct-15-2023, 06:00:00 EST

image Sale No: 175
Lot No:3387

1809/1828, mooi studielot met 18 voorlopers in binnenlandse dienst, 40 Vendome (1813), 25 Crest (1821), 55 Metz (1811), 53 St.-Michel (1827), 7 Sedan (1820), 60 Vincennes, 37 Valenciennes Chalonne sur Saone (1828), 27 Chartres (1823), Bordeaux (1809), 76 (Image)

Opening EUR 10.00

image Sale No: 175
Lot No:3388

1812/1879 Klasseurtje met ca. 40 poststukken, w.o. voorlopers, brieven en briefkaarten, ook wat postkaarten, overwegend zeer mooi, zm/ntz (Image)

Opening EUR 28.00

image Sale No: 175
Lot No:3389

1812/1823, 4 prachtige voorlopers in binnenlandse dienst w.o. P.55 P.Metz (1812), P.85 P.Nice (1813), P.65 P.Tarbes in rood (1823), Paris (1818) 60 P.P. en Port Payé-stempels, zm/m (Image)

Opening EUR 4.00

image Sale No: 175
Lot No:3390

1814/1819 Vijf mooie voorlopers van 83 Auxerre in binnenlandse dienst, zm/m (Image)

Opening EUR 4.00

image Sale No: 175
Lot No:3391

1821/1876 Twaalf mooie voorlopers in binnenlandse dienst uit Amiens, zm/m (Image)

Opening EUR 14.00

image Sale No: 175
Lot No:3392

1822/1847, 11 zeer mooie Franse (van/naar) voorlopers: 1822 en 1847 Anvers-Paris, 1829 La Rochelle 16-Bordeaux, 1807 Angers 47-Paris, 1832 Salmonstart-Namur, 1823 Epargne-Laval, 1833 Lonen-Paris, 1832 Paris-Saint Quentin, 1833 La Chailard-St Etienne en ee (Image)

image Sale No: 175
Lot No:3393

1835/1850, 14 oude brieven en voorlopers uit periode 1835/1850, ntz (Image)

Opening EUR 26.00

image Sale No: 175
Lot No:3394

1836 Brief uit Parijs naar Gent op 06.10.1836 en de zeer zeldzame ovale rode stempel van France – Par Quievrain/ B., detail toelichting is bij het lot gevoegd, zm (Image)

image Sale No: 175
Lot No:3395

1849 Brief Roubaix 22.03.1849 naar Saint-Ghislain met ingekaderde rode R. FRONT, zm (Image)

Opening EUR 14.00

image Sale No: 175
Lot No:3396

Zeven voorlopers met groot taxe cijfer in binnenlandse dienst, Paviley (1852) met postbus OR, Orleans (1864), Lyon (1851), Given (1851), Blois (1852, 1855 en 1859), zm/m (Image)

Opening EUR 4.00

image Sale No: 175
Lot No:3397

1853/1875 Verzameling brieven en enkele briefstukjes, in totaal 67 stuks in insteekalbum en meestal zeer mooi, zm/m/ntz (Image)

image Sale No: 175
Lot No:3398

1861 N° 14Ad 20c. bleu sur vert percé en lignes, op brief verstuurd uit Parijs bureau D 12/04/1861, naar Antwerpen (Nota : brief met 1 ontbrekende zegel van 20c., port was 40c.), zm (Yv. +/-€700) (Image)

Opening EUR 4.00

image Sale No: 175
Lot No:3399

1914 Lot van 20 mooie Franse brieven, postkaarten en postwaardestukken in de periode 1914/1918, met diverse censuurstroken en stempels en herkomststempels, zm/m (Image)

Opening EUR 12.00

image Sale No: 175
Lot No:3400

1954/1992 Voorraad FDC's in 7 ringmappen, zm (Image)

image Sale No: 175
Lot No:3401

Samenstelling 1° helft van 20° eeuw met censuurbrieven, zichtkaarten, 40 stuks, zm/m/ntz (Image)

image Sale No: 175
Lot No:3402

14 brieven gefrankeerd met div. uitgiften van Ceres Dentelé tussen n° (Yv.) 37 en 60, merendeel mengfrankeringen, zeer mooie kwaliteit, zm (Image)

image Sale No: 175
Lot No:3403

Boekje met 27 Franse voorlopers uit de 19° eeuw en één uit Nederland, zm/m (Image)

Opening EUR 8.00

image Sale No: 175
Lot No:3404

Enkele 100den poststukken, vnl modern, zm/m. (Image)

Opening EUR 4.00