FÄRÖER. Doos met postfrisse en gebruikte verz. vanaf 1975 in 2 albums alsmede partij postfris en gebruikt in 2 stockboeken. (Image)
Closed..Apr-21-2024, 18:00:00 EST
Sale No: 422
Lot No:1381
FÄRÖER [1975-2017]. Collectie FDC's los in doos. Flinke aanschafwaarde! (Image)
Sale No: 422
Lot No:2043
2 Ore overprint Facit no. 3 (Mi. no. 1), mint never hinged. With attest Slavomir Kaiser (1982). Cat. value SKR. 28.000,-. (Image)
Closed..Apr-22-2024, 18:00:00 EST
Sale No: 422
Lot No:2044
Facit no. 4-8, mint never hinged. With photocertificate Dr. Arno Debo (1991). Cat. value SKR. 9.000,-. (Image)
Sale No: 422
Lot No:2599
FÄRÖER [1919-2018]. Collectie met Facit nr. 3 ongebruikt (met keur) en 4-8 postfris (met fotocertificaat) en vanaf 1975 veelal dubbel verzameld zowel postfris als gestempeld in 2 luxe Davo albums en vanaf 2010 los in zakjes. Bevat ook blocks, boekjes, etc. Mooie koop! (Image)
Sale No: 422
Lot No:2600
FÄRÖER [1975-2021]. Postfrisse en iets gebruikte collectie incl. blocks in insteekboek. (Image)