Sale No: 175
Lot No:4092
Handelaarsstock, Europa CEPT, 1956/2003, gesorteerd in zakjes per uitgifte of in veldelen, inclusief blokken en minisheets, gedetailleerde gedetailleerde lijst op site en bij lot, zm/m (Cataloguswaarde: € 659.000) (Image)
Closed..Oct-15-2023, 06:00:00 EST
Sale No: 175
Lot No:4093
1956/1993 Prachtige verzameling in 4 LX KaBe albums, volledig zonder Spaans Andorra 1972, tevens wat voorlopers w.o. *, zm (Image)
Sale No: 175
Lot No:4094
1956/2004 Zeer mooie voorraad in 1 insteekboek + 3 ringmappen, waarbij alle betere waarden en reeksen + blokken, zm (Enorme cataloguswaarde) (Image)
Sale No: 175
Lot No:4095
1956/2011 Verzameling met dubbels in insteekboek, w.o. Liechtenstein 1960 (2x), Spaans Andorra 1972, enz., zm (Mi. +/-€3.800) (Image)
Opening EUR 125.00
Sale No: 175
Lot No:4096
Symbol:0/FDC
1956/1992 Verzameling in 5 ringklasseurs op zelfgemaakte bladen w.o. Luxemburg 1956, Liechtenstein 1960 op FDC, Spaans Andorra op FDC + voorlopers vanaf 1936, zm (Zeer hoge cataloguswaarde) (Image)
Sale No: 175
Lot No:4097
Symbol:**/0
1956/1966 Verzameling met dubbels in 2 insteekboeken met o.a. Luxemburg 1956, Liechtenstein 1960 en vele andere postfris, tevens veel gest. en FDC's, zm/m (Image)
1956/1993 Europa CEPT, verzameling in insteekboek met wat beter materiaal, zm/m (Image)
Opening EUR 4.00
Sale No: 175
Lot No:4107
Symbol:**/*/
1957/2000 In 4 Davo albums, inclusief meelopers, m/ntz (Image)
Opening EUR 4.00
Sale No: 175
Lot No:4108
1958/1984 Verzameling in 3 Davo albums, CEPT tot 1984, meelopers 1953/1990, zm (Image)
Sale No: 175
Lot No:4109
Symbol:**/0
1967 en 1968, in 2 speciale boekjes dubbel verzameld(blok van 4 gestempeld + **), zm. (Image)
Opening EUR 4.00
Sale No: 175
Lot No:4110
Symbol:**/0
Jaar 1972 Volledig in blok van 4 ** + gest. in speciaal album, zm (Mi. €1.266) (Image)
Opening EUR 4.00
Sale No: 175
Lot No:4111
1988/2013 Samenstelling, zwart-wit velletjes Europa CEPT in insteekboek, zm (OBP €279) (Image)
Opening EUR 4.00
Sale No: 175
Lot No:4112
Jaar 2006, samenstelling kleine velletjes in insteekboek, zm (Yv. €1.528) (Image)
Sale No: 175
Lot No:4113
Symbol:MIX
Rommelige verzameling in 3 insteekboeken met beter materiaal w.o. boekjes, Griekenland en Zweden, veel blokken Monaco, goede FDC's, ook diversen, zm (Image)
Sale No: 175
Lot No:4114
Symbol:**/0/
Verzameling CEPT en meelopers in 5 albums met betere zegels, tevens insteekboek, zm (Hoge cataloguswaarde) (Image)
Sale No: 175
Lot No:4115
Symbol:**/*
Verzameling in insteekboek met groot aantal ** reeksen en blokken, zm/m/ntz (Image)
Sale No: 175
Lot No:4116
Symbol:**/0
Samenstelling CEPT, voorlopers en meelopers, in 6 insteekboeken, zegels, blokken en boekjes, zm/m/ntz (Image)