Records 1 to 25 of 27

Van Looy and Van Looy Stamp Auctions Sale: 175

EUROPA CEPT
image Sale No: 175
Lot No:4092

Handelaarsstock, Europa CEPT, 1956/2003, gesorteerd in zakjes per uitgifte of in veldelen, inclusief blokken en minisheets, gedetailleerde gedetailleerde lijst op site en bij lot, zm/m (Cataloguswaarde: € 659.000) (Image)

Closed..Oct-15-2023, 06:00:00 EST

image Sale No: 175
Lot No:4093

1956/1993 Prachtige verzameling in 4 LX KaBe albums, volledig zonder Spaans Andorra 1972, tevens wat voorlopers w.o. *, zm (Image)

image Sale No: 175
Lot No:4094

1956/2004 Zeer mooie voorraad in 1 insteekboek + 3 ringmappen, waarbij alle betere waarden en reeksen + blokken, zm (Enorme cataloguswaarde) (Image)

image Sale No: 175
Lot No:4095

1956/2011 Verzameling met dubbels in insteekboek, w.o. Liechtenstein 1960 (2x), Spaans Andorra 1972, enz., zm (Mi. +/-€3.800) (Image)

Opening EUR 125.00

image Sale No: 175
Lot No:4096
Symbol:0/FDC

1956/1992 Verzameling in 5 ringklasseurs op zelfgemaakte bladen w.o. Luxemburg 1956, Liechtenstein 1960 op FDC, Spaans Andorra op FDC + voorlopers vanaf 1936, zm (Zeer hoge cataloguswaarde) (Image)

image Sale No: 175
Lot No:4097
Symbol:**/0

1956/1966 Verzameling met dubbels in 2 insteekboeken met o.a. Luxemburg 1956, Liechtenstein 1960 en vele andere postfris, tevens veel gest. en FDC's, zm/m (Image)

image Sale No: 175
Lot No:4098

1956/1992 Ogenschijnlijk volledige verzameling in Lindner, incl. Luxemburg 1956, Liechtenstein 1960, Andorra 1972, zm (Image)

image Sale No: 175
Lot No:4099

1956/1971 Kleine voorraad in insteekboek w.o. Luxemburg 1956 (1x) en 1957 (6x), Liechtenstein 1960 (2x), zm/m (Image)

image Sale No: 175
Lot No:4100

1956/1989 Verzameling in insteekboek, w.o. Luxemburg 1956 en 1957, zm (Image)

image Sale No: 175
Lot No:4101

1956/1983 Verzameling in insteekboek, zm (Image)

image Sale No: 175
Lot No:4102

1956/1977 Verzameling in album Davo, vrij volledig (zonder Spaans Andorra '72) + wat meelopers vanaf 1960, zm (Mi. +€2.200) (Image)

image Sale No: 175
Lot No:4103

1956/1973 + 1984 Verzameling in album Safe, w.o. Luxemburg '56, enkele landen met tussenpaneel, Spaans Andorra '72, zm/m/ntz (Image)

Opening EUR 36.00

image Sale No: 175
Lot No:4104
Symbol:**/0

1956/1970 Verzameling in Safe album, zm (Hoge cataloguswaarde) (Image)

image Sale No: 175
Lot No:4105

1956/1973 Volledig + kleinbogen Joegoslavië 1969, uitgezonderd Bund 1957 en België 1971, zm (Yv. €2.777) (Image)

Opening EUR 4.00

image Sale No: 175
Lot No:4106
Symbol:**/*/

1956/1993 Europa CEPT, verzameling in insteekboek met wat beter materiaal, zm/m (Image)

Opening EUR 4.00

image Sale No: 175
Lot No:4107
Symbol:**/*/

1957/2000 In 4 Davo albums, inclusief meelopers, m/ntz (Image)

Opening EUR 4.00

image Sale No: 175
Lot No:4108

1958/1984 Verzameling in 3 Davo albums, CEPT tot 1984, meelopers 1953/1990, zm (Image)

image Sale No: 175
Lot No:4109
Symbol:**/0

1967 en 1968, in 2 speciale boekjes dubbel verzameld(blok van 4 gestempeld + **), zm. (Image)

Opening EUR 4.00

image Sale No: 175
Lot No:4110
Symbol:**/0

Jaar 1972 Volledig in blok van 4 ** + gest. in speciaal album, zm (Mi. €1.266) (Image)

Opening EUR 4.00

image Sale No: 175
Lot No:4111

1988/2013 Samenstelling, zwart-wit velletjes Europa CEPT in insteekboek, zm (OBP €279) (Image)

Opening EUR 4.00

image Sale No: 175
Lot No:4112

Jaar 2006, samenstelling kleine velletjes in insteekboek, zm (Yv. €1.528) (Image)

image Sale No: 175
Lot No:4113
Symbol:MIX

Rommelige verzameling in 3 insteekboeken met beter materiaal w.o. boekjes, Griekenland en Zweden, veel blokken Monaco, goede FDC's, ook diversen, zm (Image)

image Sale No: 175
Lot No:4114
Symbol:**/0/

Verzameling CEPT en meelopers in 5 albums met betere zegels, tevens insteekboek, zm (Hoge cataloguswaarde) (Image)

image Sale No: 175
Lot No:4115
Symbol:**/*

Verzameling in insteekboek met groot aantal ** reeksen en blokken, zm/m/ntz (Image)

image Sale No: 175
Lot No:4116
Symbol:**/0

Samenstelling CEPT, voorlopers en meelopers, in 6 insteekboeken, zegels, blokken en boekjes, zm/m/ntz (Image)