Back to Nederland en O.G.D.

Records 1 to 25 of 38

van Dieten Stamp Auctions Sale: 650

Nederland en O.G.D.
EMISSIE 1852 - POSTSTUKKEN
image Sale No: 650
Lot No:1122
Symbol:#

Brief van Maarssen (naamstempel op a.z.) verzonden via Utrecht 4/6/1855 naar Amsterdam, alwaar gefrankeerd met 5 cent nr.1 en afgest. 5/6/1855. Zeldzaam, ex. Gray (Image)

Closed..Oct-11-2023, 23:59:00 EST

image Sale No: 650
Lot No:1123
Symbol:#

FRANCO-KASTJE kleine letters, ter beschikking gesteld aan Conducteurs van o.a. de N.R. Spoorweg om te gebruiken zegels te ontwaarden. Nog lang voor het algemene gebruik van het Franco stempel (12/4/1861), op brief van Utrecht 7/11/1856 met 5 cent donkerblauw, naar Amsterdam, ex. Gray (Image)

image Sale No: 650
Lot No:1124
Symbol:#

1e-Pl.II, 5 cent grijsblauw strip van vier (rechts kort) en in paar op briefje van Breda 8-2-1857 (laat gebruikt) naar Parijs (Image)

image Sale No: 650
Lot No:1125
Symbol:#

1j-Pl.III-32/35, zeer fraaie strip van vier op briefomslagje van A'dam 2/4/58 naar Brussel (Image)

image Sale No: 650
Lot No:1126
Symbol:#

1j-Pl.III-55-60-65-70, verticale strip van vier op brief van 's-Hertogenbosch 19/6/1858 met "Na posttijd" in rood, naar Brussel, ex. Gray (Image)

image Sale No: 650
Lot No:1127
Symbol:#

1o-Pl.V, 5 cent blauw, bovenrandstukje op briefje van Sneek 2/10/1862 via Heerenveen 4/10 naar Oosterwolde, met 2 x 'Na posttijd' in rood (Image)

image Sale No: 650
Lot No:1129
Symbol:#

10 Cent nr. 2g-Pl.IV-92, prachtex. met mooie afst. Groningen C type I op frisse briefomslag van 19-5-1857 over Weener 20-7 (az. in blauw kader) naar de firma Lampe & Sohn te Ankum. Correct gefrankeerd met 10 cent. Zie: Van Hussen, blz. 211 afb. 222. Keur Dr. Louis (Image)

image Sale No: 650
Lot No:1130
Symbol:#

2p-Pl.X-92/95, strip van vier, rechts kort op brief van Haarlem 23/1/1864 naar Londen (Image)

image Sale No: 650
Lot No:1131
Symbol:#

3c, 15 cent oranje, 2 paren op dubbel tarief brief van 60 cent van Zeist 15-10-1862 naar Parijs, ex. Gray (Image)

image Sale No: 650
Lot No:1133
Symbol:#

3d, 15 cent oranjegeel en 1o-Pl.V, beide in paar op 40 cent brief van Amsterdam 7/8/1861 naar London (Image)

image Sale No: 650
Lot No:1134
Symbol:#

15 cent oranjegeel in paar en 10 cent rood kort gerand, op 40 cent tarief-brief van Zeist 22-2-1864 naar London (Image)

image Sale No: 650
Lot No:1135
Symbol:#

15 cent oranje in strip van vijf, pos.nrs.81/85 en 1 ex. los pos.nr.86 op frisse, complete brief van 's-Hertogenbosch 6-1-1860 naar D.G. Brand, Adelborst 1e klas aan boord van Z.M. Vice Admiraal Koopman te Batavia, doorgezonden naar Riouw. 90 cent tarief per landmail via Marseille. Spectaculair tentoonstellingsstuk! ex. Gray (Image)

image Sale No: 650
Lot No:1136
Symbol:#

3c, 15 cent oranje in strip van vijf pos.nrs.76/80 en een licht aangesneden 5 cent blauw, juist gefrankeerd met 80 cent tarief, brief van Rotterdam 3-6-1863 via London en New York (5 cent U.S. Inland postage to be collected) naar Andover. Ondanks bemerkingen een fantastisch tentoonstellingsstuk! (Image)

Opening EUR 740.00

image Sale No: 650
Lot No:1138
Symbol:#

3d, 15 cent oranjegeel in combinatie met 5 cent blauw nr.4 op brief van Rotterdam 6/8/1864 naar Stettin (D), ex. Gray (Image)

Opening EUR 740.00

image Sale No: 650
Lot No:1139
Symbol:#

AMSTERDAM A type II (de H/S 125) op 15 cent. Normaal tot breed gerand prachtex. op briefomslag van 20-12 naar de ´Commesares Des Konings´ te Leeuwarden 21-12-1852 (Image)

image Sale No: 650
Lot No:1140
Symbol:#

AMSTERDAM B type II (de H/S 75) op 10 cent nr. 2e-Pl.III-58. Prachtex. met mooie afst. op als gewone brief gefr. complete voorgedrukte annonce (uitnodiging voor vergadering) op 21-4-1855 naar Utrecht 22-4. Info betreffende met zegels eerste emissie gefrankeerd drukwerk bijgesloten (Image)

image Sale No: 650
Lot No:1141
Symbol:#

CULEMBORG A (de H/S 350) op 10 cent nr. 2g-Pl.IV-71. Normaal tot breed gerand prachtex. met volledige afst. in de gebruikelijke wat gevlekte kwaliteit, op briefomslag van 28-11 naar Amsterdam 29-11-1857 (Image)

image Sale No: 650
Lot No:1142
Symbol:#

EINDHOVEN A (de H/S 900) op 5 cent nr. 1a-Pl.I-2. Prachtex. (linkerrand boven iets smal, overigens prima gerand randstuk) op in het Frans geschreven rouwbrief van Boxtel (az. naamstempel) over Eindhoven 11-3(-1852€) naar Aarle Rixtel ´par Helmond´. Zeer zeldzame brief! (Image)

image Sale No: 650
Lot No:1143
Symbol:#

FRANEKER A (de H/S 250) op 5 cent. Prachtex. met mooie afst. op zeer frisse, ongedateerde en dichtgeplakte briefomslag van 13-2(-185€) naar Harlingen 13-2. Mooie afdruk op de zegel (zie: de H/S)! (Image)

image Sale No: 650
Lot No:1144
Symbol:#

GOOR B (de H/S 175) op 15 cent. Prachtex. met bijzonder mooie afst. op frisse briefomslag van 10-6-1854 naar Amsterdam 11-6 (Image)

image Sale No: 650
Lot No:1145
Symbol:#

GORINCHEM C type I (de H/S 100) op 10 cent. Normaal tot zeer breed gerand prachtex. met scherpe afst. op briefomslag van 31-8-1856 naar Maastricht 2-9-1856 (Image)

image Sale No: 650
Lot No:1146
Symbol:#

GRONINGEN B type I (de H/S 250) op 15 cent 3a op briefje 20/3/1852 naar Amsterdam (Image)

image Sale No: 650
Lot No:1147
Symbol:#

HAARLEM C type V (= zonder jaar, de H/S 250) op 5 cent. Prachtex. op deels gedrukte brief van de Haarlemsche Brandverzekering Maatschappij (blauw ovaalstempel) op 7-4(-1860) naar Amsterdam 8-4-1860. Wegens het niet tijdig ontvangen van de jaarcijfers 60 heeft men uit het stempel de gefixeerde cijfers 18 5 weggebeiteld. Zeldzaam op (gedateerde) brief! (Image)

image Sale No: 650
Lot No:1148
Symbol:#

HARLINGEN C type II (de H/S 250) op 5 cent nr.1n-Pl.IV-5. Prachtex. met volledige afst. op zeer frisse briefomslag, gemaakt van dik papier met mooi, groot watermerk van de gekroonde leeuw, op 3-4-1860 naar de kantonrechter te Franeker 3-4-1860. Keur H. Okker (Image)

image Sale No: 650
Lot No:1149
Symbol:#

HELLEVOETSLUIS C type I (de H/S 125) op 10 cent. Vol tot breed gerand prachtex. met complete afst. op briefomslag van 10-12-1857 naar Elburg 11-12-1857 (Image)