France and French Colonies EMISSIE 1852 - HALFROND-FRANCOSTEMPELS OP LOSSE ZE
Sale No: 648
Lot No:218
´sGRAVENHAGE C type I (de H/S 200) op 15 cent nr. 3b, pos. 83/84. Zeer fraai paar (hor. vouw) met prachtige afst. en tevens buitenlands nummerstempel. Ondanks beschadiging een aantrekkelijk voorkomen (Image)