Back to Worldwide

Records 1 to 8 of 8

Rietdijk veilingen B.V. Sale: 422

Worldwide
Denemarken
image Sale No: 422
Lot No:1035

DENEMARKEN. Verz. van circa 340 lokaalzegels spoorwegen Jernbaner en Stadtbaner vnl. ongebruikt in ringband. (Image)

Closed..Apr-21-2024, 18:00:00 EST

image Sale No: 422
Lot No:2267

Denemarken [1851-1935]. Collectie op albumbladen, w.bij veel ongebruikt/postfris en vaak in nette kwaliteit. Mooie koop! (Image)

Closed..Apr-22-2024, 18:00:00 EST

image Sale No: 422
Lot No:2268

DENEMARKEN[1851-1940]. Verz. op albumbladen, w.bij ook ongebruikt doch vnl. zonder gom. Bevat beter materiaal alsmede Deens West Indiƫ. (Image)

image Sale No: 422
Lot No:2269

DENEMARKEN (LOKAALPOST). Collectie op oude albumbladen veelal ongestempeld. Ook iets Finland. Mooie koop! (Image)

image Sale No: 422
Lot No:2593

DENEMARKEN [1851-2005]. Gebruikte verz. in 2 Davo albums. Tevens wat tussen 2005 en 2018 en extra's in stockboek. (Image)

image Sale No: 422
Lot No:2594

DENEMARKEN [1854-2021]. Collectie in dik insteekboek incl. blocks alsmede souvenirboekjes los. Tot 1990 vrijwel geheel gebruikt en daarna hoofdz. postfris. (Image)

image Sale No: 422
Lot No:2595

DENEMARKEN [1851-1971]. Vrijwel geheel gebruikte en prima gevulde collectie incl. back of the book in Lindner album. (Image)

image Sale No: 422
Lot No:2596

DENEMARKEN [1939]. Verz. van 36 maal 1 Ore olijfzwart met reclame op achterzijde. Zelden aangeboden. (Image)