1945/1949 Mooie verzameling in klemband met o.a. Ost-Sachsen n° 1 * (met keur), deze uitgifte gespecialiseerd w.o. Coswig, Grossröhrsdorf, Thüringen met o.a. wat variëteiten, BL 2t **, BL 4 **, Goethe blok *, zm (Image)
Closed..Oct-15-2023, 06:00:00 EST
Sale No: 175
Lot No:3013
Symbol:**/0
1945/1949 Mooie verzameling in ringband, postfris (hier en daar met scharnier) en gestempeld verzameld met o.a. Mecklenburg-Vorpommern, Ost-Sachsen, Sachsen, Thüringen met BL 1 ** (dubbel gekeurd) en gestempeld, BL gest. (beide papiersoorten), Allgemeine (Image)