1850/1922 Mooie verzameling staten en begin Reich met zeer veel goede zegels, behoorlijke kwaliteit voor deze zegels, zm/m/ntz (Zeer hoge cataloguswaarde) (Image)
Closed..Feb-18-2023, 06:00:00 EST
Sale No: 173
Lot No:3764
Symbol:**/*/
1850/1945 Verzameling in 2 KaBe albums, meest Reich met wat staten w.o. betere zegels, zm/m/ntz (Image)
Sale No: 173
Lot No:3765
Symbol:**/*/
1860/1945 Gevarieerde verzameling in dik insteekboek met Reich, Bayern, staten, Allenstein, Memel, D.D.S.G., zm/m (Image)
Sale No: 173
Lot No:3766
Symbol:MIX
1860/1945 Reich, Duitsland, Bayern, oude staten, verzameling in Davo album w.o. veel volledige reeksen en nog betere zegels in gemengde kwaliteit, zm/m/ntz (Hoge cataloguswaarde) (Image)
Sale No: 173
Lot No:3767
1870/1950 Reich, Saargebiet, bezetting, samenstelling in 3 insteekboeken w.o. veel dubbels en mooie afstempelingen, zm/m/ntz (Hoge cataloguswaarde) (Image)
Sale No: 173
Lot No:3768
Symbol:**/*/
1872/1982 Reich, Berlijn, Bund, Danzig, Saar, Bizone, samenstelling in 3 Davo albums en 4 Safe albums wo. veel volledige reeksen, ook blokken, in gemengde kwaliteit, zm/m/ntz (Image)
Opening EUR 230.00
Sale No: 173
Lot No:3769
Symbol:**/*/
Bezettingszegels W.O. I en II, zones in dik insteekboek, tevens betere reeksen w.o. Bund en Berlin, zm/m (Image)
1923/1945 Reich, Danzig en bezetting, samenstelling in insteekboek, enkele betere zegels, dubbels, zm/m/ntz (Hoge cataloguswaarde) (Image)
Sale No: 173
Lot No:3772
1926/1945, samenstelling 'Perforaties- POL' in Hindenburgzegels en Bayern met K en LK perforaties, hoge cote, zm/ntz. (Image)
Sale No: 173
Lot No:3773
Symbol:LIT
"Frankrijk, ""Catalogue des estampilles & marques postales d'Alsace et de Lorraine 1698 à 1870"", door Maurice Langlois en Gerard Gilbert, in 1937, zm (276 blz.)" (Image)
Opening EUR 24.00
Sale No: 173
Lot No:3774
1945/1983 Bund, Bizone verzameling in Davo-album, volledige reeksen, ook blokken, zm/m/ntz (Image)
Sale No: 173
Lot No:3775
1946/1990 Bund, Bizone, Amerkaanse en Britse zone, Baden, Württemberg, Rheinland, etc., verzameling in 2 Davo albums, quasi volledig, incl. blokken, zm/m/ntz (Mi. +€7.300) (Image)
Opening EUR 290.00
Sale No: 173
Lot No:3776
Symbol:**/*/
1946/1990 Bund en Berlijn, verzameling in 2 Davo albums w.o. veel volledige reeksen, Berlijn ** vanaf 1967 tot 1990, zm/m/ntz (Hoge cataloguswaarde) (Image)
Sale No: 173
Lot No:3777
1948/1952 Samenstelling betere zegels, alle mooi postfris (2 beschadigde niet geteld), zm (Mi. €1.738) (Image)
Sale No: 173
Lot No:3778
Symbol:**/*/
1948/1990 Bund en Berlijn, verzameling in Davo album, w.o. volledige reeksen en blokken, zm/m/ntz (Image)
Opening EUR 64.00
Sale No: 173
Lot No:3779
Symbol:**/*/
1949/2010 Bund en Berlijn in insteekalbum w.o. veel volledige reeksen **, zm/m (CWI Yv. +€3.000) (Image)
Sale No: 173
Lot No:3780
1952/1990 Bund en Berlijn, mooie voorraad rolzegels e.a., zeer verzorgd in dik insteekboek, zm (Mi €7.424) (Image)
Sale No: 173
Lot No:3781
Bayreuth 1955, diverse reeksen Bund en Berlijn op speciale omslagen o.a. klokken, personaliteiten, zm (Image)
Sale No: 173
Lot No:3782
1957/1997 Bund en Berlin, verzameling in 4 Safe albums, zm (Image)
Sale No: 173
Lot No:3783
"1997, N° 1954 ""Kinderen in het verkeer"" kleinboog met SPECTACULAIRE MISPERFORATIE, met Kopie attest Schlegel, voor de autoverzamelaar, zm" (Image)
Opening EUR 24.00
Sale No: 173
Lot No:3784
Symbol:0/PWS
Vanaf Heuss t/m 2017 Enorme verzameling postwaardestukken, 14 albums in 2 dozen, zm (1873 stuks!) (Image)
Sale No: 173
Lot No:3785
Symbol:**/*/
Verzameling Bund, Berlin (o.a. UPU *), Saar, Franse Zone, zm/m (Image)