Back to Netherlands valid stamps / Face value

Records 1 to 25 of 56

Heritage Auctions Europe Sale: 81

Netherlands valid stamps / Face value
Boxes
Sale No: 81
Lot No:2638

Doos frankeergeldig 2001-2021 ogenschijnlijk compleet en 4 x aanwezig. Ook 1983 tot 2000 postfris 4 x aanwezig. Frankeergeldig deel € 7425,-

Low Estimate € 2950

Opening EUR 2,950.00

Closed..Jan-11-2024, 11:00:00 EST

Sale No: 81
Lot No:2639

Nederland Tarief zegels engros in blokken en velletjes, hang verpakkingen, frankeerwaarde ongeveer € 6500,- inclusief wereld, kerst.

Low Estimate € 2600

Opening EUR 2,600.00

Sale No: 81
Lot No:2640

Nederland schoenendoos met euro zegels, frankeerwaarde ongeveer €3500,-

Low Estimate € 1400

Opening EUR 1,400.00

Sale No: 81
Lot No:2641

Nederland 30 jaarsets uit de periode 2002 - 2014, frankeerwaarde ongeveer € 3100,-

Low Estimate € 1200

Sale No: 81
Lot No:2642

Nederland 1971-2015. Verhuisdoos met overcomplete verzameling postfris in 5 luxe Importa Juweel albums met cassettes wb. Tevens veel extra blokken/velletjes en Grenzeloos/Mooi Nederland. Frankeerwaarde € 3007.-

Low Estimate € 1200

Sale No: 81
Lot No:2643

Doos frankeergeldig Nederland, prestigeboekjes, tarief, kerst in 5 Davo albums (Geïllustreerd verzamelen) en los in zakjes. Frankeerwaarde +/- € 2900,-.

Low Estimate € 1160

Opening EUR 1,160.00

Sale No: 81
Lot No:2644

Doos postfris Nederland meest in jaarcollecties wb. Jaarcol. Velletjes 2012-2022. Frankeerwaarde € 2491,-

Low Estimate € 1000

Sale No: 81
Lot No:2645

Verhuisdoos PTT mapjes van 238 t/m 661 in 14 ringbandjes. Frankeergeldig € 2214.-

Low Estimate € 850

Opening EUR 850.00

Sale No: 81
Lot No:2646

Frankeergeldig Nederland, tarief, priority, kerst in albums en jaarsets. Frankeerwaarde +/- € 2050,-.

Low Estimate € 800

Sale No: 81
Lot No:2647

Doos frankeergeldig waarbij tarief en aangetekend, frankeerwaarde +/- €1940,-.

Low Estimate € 775

Opening EUR 775.00

Sale No: 81
Lot No:2648

Doos frankeergeldig voor 2010. Frankeerwaarde € 2045.-

Low Estimate € 750

Sale No: 81
Lot No:2649

Nederland postzegelmapjes nrs 1-604. Frankeerwaarde +/- € 1800,-.

Low Estimate € 720

Opening EUR 720.00

Sale No: 81
Lot No:2650

Doos frankeergeldig voor 2010. Frankeerwaarde € 1825.-

Low Estimate € 700

Sale No: 81
Lot No:2651

Doos met 28 jaarcollecties uit 2001-2011 (luxe en gewoon) alsmede 6 themaboekjes. Frankeerwaarde 1818.-

Low Estimate € 700

Sale No: 81
Lot No:2652

Doos frankeergeldig Nederland wb. € 848.- nominaal + 867 x tarief 1. Totaal ca. € 1720.-

Low Estimate € 675

Opening EUR 675.00

Sale No: 81
Lot No:2653

Doos Nederland frankeergeldig, tarief, priority, kerst. Frankeerwaarde +/- € 1660,-.

Low Estimate € 665

Opening EUR 665.00

Sale No: 81
Lot No:2654

Verhuisdoos PTT mapjes 1 t/m 569 in 10 albums. Frankeerwaarde € 1602,-

Low Estimate € 640

Opening EUR 640.00

Sale No: 81
Lot No:2655

Doos Nederland frankeergeldig, tarief, jaarsets en in albums "geïllustreerd verzamelen" waarbij lege supplementen. Frankeerwaarde +/- €1490,-.

Low Estimate € 590

Opening EUR 590.00

Sale No: 81
Lot No:2656

Doos Nederland collectie met frankeergeldig in 2 mappen 1997-2016. Frankeerwaarde +/- € 1325,-.

Low Estimate € 530

Opening EUR 530.00

Sale No: 81
Lot No:2657

Doos Frankeergeldig Nederland, tarief, kerst, priority en aangetekend. Frankeerwaarde +/- €1275,-.

Low Estimate € 500

Sale No: 81
Lot No:2658

Doos met 8 mappen, 1 album en insteekboek overwegend postfris uit ca. 2001-2011 met voor € 1252,- frankeergeldig.

Low Estimate € 500

Sale No: 81
Lot No:2659

Nederland Speciaalcollecties persoonlijke postzegels. Treinen en Trajecten, Bedreigde zoogdieren, waddenvogels, voetbal, NFT zegels en nog veel meer. Frankeerwaarde €1120,-.

Low Estimate € 450

Sale No: 81
Lot No:2660

Nederland frankeergeldig in ladenbak, kerst, priority, aangetekend frankeerwaarde € 1100,-.

Low Estimate € 440

Opening EUR 440.00

Sale No: 81
Lot No:2661

Doos frankeergeldig Nederland met 1 jaarset 2001 en 2002 t/m 2009 2x veel extra's waarbij automaatboekjes. Frankeerwaarde+/- € 1060,-.

Low Estimate € 420

Opening EUR 420.00

Sale No: 81
Lot No:2662

Verhuisdoos Nederland tot ca. 2010 in 9 stockboeken met postfris, PTT mapjes en op FDC. Frankeergeldig deel € 1060,-

Low Estimate € 400