Doos frankeergeldig 2001-2021 ogenschijnlijk compleet en 4 x aanwezig. Ook 1983 tot 2000 postfris 4 x aanwezig. Frankeergeldig deel € 7425,-
Low Estimate € 2950
Opening EUR 2,950.00
Closed..Jan-11-2024, 11:00:00 EST
Sale No: 81
Lot No:2639
Nederland Tarief zegels engros in blokken en velletjes, hang verpakkingen, frankeerwaarde ongeveer € 6500,- inclusief wereld, kerst.
Low Estimate € 2600
Opening EUR 2,600.00
Sale No: 81
Lot No:2640
Nederland schoenendoos met euro zegels, frankeerwaarde ongeveer €3500,-
Low Estimate € 1400
Opening EUR 1,400.00
Sale No: 81
Lot No:2641
Nederland 30 jaarsets uit de periode 2002 - 2014, frankeerwaarde ongeveer € 3100,-
Low Estimate € 1200
Sale No: 81
Lot No:2642
Nederland 1971-2015. Verhuisdoos met overcomplete verzameling postfris in 5 luxe Importa Juweel albums met cassettes wb. Tevens veel extra blokken/velletjes en Grenzeloos/Mooi Nederland. Frankeerwaarde € 3007.-
Low Estimate € 1200
Sale No: 81
Lot No:2643
Doos frankeergeldig Nederland, prestigeboekjes, tarief, kerst in 5 Davo albums (Geïllustreerd verzamelen) en los in zakjes. Frankeerwaarde +/- € 2900,-.
Low Estimate € 1160
Opening EUR 1,160.00
Sale No: 81
Lot No:2644
Doos postfris Nederland meest in jaarcollecties wb. Jaarcol. Velletjes 2012-2022. Frankeerwaarde € 2491,-
Low Estimate € 1000
Sale No: 81
Lot No:2645
Verhuisdoos PTT mapjes van 238 t/m 661 in 14 ringbandjes. Frankeergeldig € 2214.-
Low Estimate € 850
Opening EUR 850.00
Sale No: 81
Lot No:2646
Frankeergeldig Nederland, tarief, priority, kerst in albums en jaarsets. Frankeerwaarde +/- € 2050,-.
Low Estimate € 800
Sale No: 81
Lot No:2647
Doos frankeergeldig waarbij tarief en aangetekend, frankeerwaarde +/- €1940,-.
Low Estimate € 775
Opening EUR 775.00
Sale No: 81
Lot No:2648
Doos frankeergeldig voor 2010. Frankeerwaarde € 2045.-
Low Estimate € 750
Sale No: 81
Lot No:2649
Nederland postzegelmapjes nrs 1-604. Frankeerwaarde +/- € 1800,-.
Low Estimate € 720
Opening EUR 720.00
Sale No: 81
Lot No:2650
Doos frankeergeldig voor 2010. Frankeerwaarde € 1825.-
Low Estimate € 700
Sale No: 81
Lot No:2651
Doos met 28 jaarcollecties uit 2001-2011 (luxe en gewoon) alsmede 6 themaboekjes. Frankeerwaarde 1818.-
Low Estimate € 700
Sale No: 81
Lot No:2652
Doos frankeergeldig Nederland wb. € 848.- nominaal + 867 x tarief 1. Totaal ca. € 1720.-
Low Estimate € 675
Opening EUR 675.00
Sale No: 81
Lot No:2653
Doos Nederland frankeergeldig, tarief, priority, kerst. Frankeerwaarde +/- € 1660,-.
Low Estimate € 665
Opening EUR 665.00
Sale No: 81
Lot No:2654
Verhuisdoos PTT mapjes 1 t/m 569 in 10 albums. Frankeerwaarde € 1602,-
Low Estimate € 640
Opening EUR 640.00
Sale No: 81
Lot No:2655
Doos Nederland frankeergeldig, tarief, jaarsets en in albums "geïllustreerd verzamelen" waarbij lege supplementen. Frankeerwaarde +/- €1490,-.
Low Estimate € 590
Opening EUR 590.00
Sale No: 81
Lot No:2656
Doos Nederland collectie met frankeergeldig in 2 mappen 1997-2016. Frankeerwaarde +/- € 1325,-.
Doos met 8 mappen, 1 album en insteekboek overwegend postfris uit ca. 2001-2011 met voor € 1252,- frankeergeldig.
Low Estimate € 500
Sale No: 81
Lot No:2659
Nederland Speciaalcollecties persoonlijke postzegels. Treinen en Trajecten, Bedreigde zoogdieren, waddenvogels, voetbal, NFT zegels en nog veel meer. Frankeerwaarde €1120,-.
Low Estimate € 450
Sale No: 81
Lot No:2660
Nederland frankeergeldig in ladenbak, kerst, priority, aangetekend frankeerwaarde € 1100,-.
Low Estimate € 440
Opening EUR 440.00
Sale No: 81
Lot No:2661
Doos frankeergeldig Nederland met 1 jaarset 2001 en 2002 t/m 2009 2x veel extra's waarbij automaatboekjes. Frankeerwaarde+/- € 1060,-.
Low Estimate € 420
Opening EUR 420.00
Sale No: 81
Lot No:2662
Verhuisdoos Nederland tot ca. 2010 in 9 stockboeken met postfris, PTT mapjes en op FDC. Frankeergeldig deel € 1060,-