Van Looy and Van Looy Stamp Auctions Sale: 173
Postcards
BELGIË - Provincie Vlaams Brabant Diverse plaatsen
Sale No: 173
Lot No:202
Symbol:ZK
Brussel, w.o. 2 litho's (Image)
Opening EUR 6.00
Closed..Feb-18-2023, 06:00:00 EST
Sale No: 173
Lot No:203
Symbol:ZK
Brussel, Leuven en kleinere plaatsen, allen oudere (168 stuks) (Image)
Opening EUR 24.00
Sale No: 173
Lot No:204
Symbol:ZK
Brussel (8 stuks) wo. enkele winkels, Tienen (1 stuk) en Tervuren (1 stuk) (Totaal: 10 stuks) (Image)
Opening EUR 12.00
Sale No: 173
Lot No:205
Symbol:ZK
Brussel en de rand (120 stuks) (Image)
Opening EUR 36.00
Sale No: 173
Lot No:206
Symbol:ZK
Dielegem, alle betreffende de abdij (16 stuks) (Image)
Opening EUR 4.00
Sale No: 173
Lot No:207
Symbol:ZK
Instituut St. Victor, foto's (53 stuks) (Image)
Sale No: 173
Lot No:208
Symbol:ZK
Laeken (53 stuks) reeks Domaine Royal en Brussel tentoonstelling 1910 (45 stuks) (Totaal: 98 stuks) (Image)
Opening EUR 14.00
Sale No: 173
Lot No:209
Symbol:ZK
"Leuven, algemene zichten overwegend ""Zusters Franciskanessen"" (32 stuks)" (Image)
Opening EUR 10.00
Sale No: 173
Lot No:210
Symbol:ZK
Rillaar, Meise, Linkebeek (3 stuks) (Image)
Opening EUR 12.00
Sale No: 173
Lot No:211
Symbol:ZK
Overwegend expo 1918 (51 stuks) (Image)
Opening EUR 8.00
Sale No: 173
Lot No:212
Symbol:ZK
Diverse plaatsen Vlaams-Brabant en Brussel, mooie samenstelling (100 stuks) (Image)
Opening EUR 14.00
Sale No: 173
Lot No:213
Symbol:ZK
Diverse wo. Zoutleeuw, Averbode, enz., alle oudere (33 stuks) (Image)
Opening EUR 18.00