Back to Worldwide

Records 1 to 21 of 21

Van Looy and Van Looy Stamp Auctions Sale: 173

Worldwide
AMERIKA U.S.A. - Accumulations/collections
image Sale No: 173
Lot No:5115
Symbol:**/*

1850/2000 Verzameling in insteekboek alle periodes, w.o. aardig klassiek, zm/m/ntz (Image)

Closed..Feb-18-2023, 06:00:00 EST

image Sale No: 173
Lot No:5116
Symbol:*/0

1851/1983 Verzameling in 2 Davo albums w.o. klassieke zegels in gemengde kwaliteit, ook dubbels en volledige reeksen, zm/m/ntz (Image)

image Sale No: 173
Lot No:5117
Symbol:**/*/

1851/1982 Verzameling in 2 klembanden wo. Columbus tot 50c. gest., 159/63 *, LP, expres, zm/m/ntz (Nominaal: 135 USD) (Image)

image Sale No: 173
Lot No:5118
Symbol:**/*/

1856/1970 Verzameling op albumbladen met beter klassiek, Hawaï, Cuba, etc., ntz (Image)

image Sale No: 173
Lot No:5119
Symbol:)

1861/1973 Samenstelling tientallen poststukken, zm/m (Image)

Opening EUR 14.00

image Sale No: 173
Lot No:5120
Symbol:**/*/

1861/1940 Oude verzameling met betere zegels en stempels o.a. $1, $2 en $3 Columbus, m/ntz (Image)

image Sale No: 173
Lot No:5121
Symbol:**/*/

1870/1975 Samenstelling in insteekboek w.o. blokken van 4, dubbels, merendeel gestempeld, zm/m/ntz (Image)

image Sale No: 173
Lot No:5122
Symbol:)

"1890, N° 47 (2x) (Yv.) op brief verstuurd uit Wandsbek 3/8/1890 naar USA, ""NON TROUVÉ, NOT FOUND"", vignette ""LETTER RETURNED TO THE OFFICE BY CARRIER"", ""RETOUR"" en ""1c. postage due"" USA zegel, zm " (Image)

Opening EUR 32.00

image Sale No: 173
Lot No:5123
Symbol:)

1892/1960 Samenstelling van 173 poststukken (PWST en brieven), w.o. censuur, aangetekende brieven, luchtpost, FDC's, etc. zm/m/ntz (Image)

image Sale No: 173
Lot No:5124

"1893/1976 Restant verzameling in ""liberty stamp"" album, waarbij enkele volledige moderne reeksen gest., zm " (Image)

Opening EUR 4.00

image Sale No: 173
Lot No:5125
Symbol:**/0

1902/2000 Gestempelde verzameling in 3 ringklasseurs w.o. veel volledige reeksen, ook blokken, zm/m (Image)

image Sale No: 173
Lot No:5126
Symbol:)

1931, Wilkins-Ellsworth Trans-Arctic Submarine Expedition cover carried aboard and bearing England + United States mixed franking, complete with contents including the return receipt that was attached to it (!), special expedition cachet in violet on the (Image)

image Sale No: 173
Lot No:5127
Symbol:**/*

1937/1982 Voorraad in insteekboek, merendeel **, ook rolzegels + iets Canada, zm/m (Image)

image Sale No: 173
Lot No:5128
Symbol:)

Mooie V-mail uit APO 403 - U.S. Army Post 25 april 1945 naar Detroit, zm (Image)

Opening EUR 10.00

image Sale No: 173
Lot No:5129

"1975/2000 Jaargangen 1975 t.e.m. 1991 en 1994 t.e.m. 2000, ook twintig bladen ""Celebrate the country"", zm (Frankeerwaarde: 480$)" (Image)

image Sale No: 173
Lot No:5130

1979/1992 Samenstelling nominaal in mappen, zm (Frankeerwaarde: €66) (Image)

Opening EUR 14.00

image Sale No: 173
Lot No:5131

1983/1991 Blokken van 4, samenstelling in insteekboek, zm (CWI Yv. €833) (Image)

image Sale No: 173
Lot No:5132

1990/2008 Postfrisse velletjes, blokken, etc., nominaal ($196) in 2 mappen, zm (Image)

Opening EUR 28.00

image Sale No: 173
Lot No:5133

Verzameling met dubbels in dik insteekboek met aardig klassiek, zm/ntz (Image)

image Sale No: 173
Lot No:5134
Symbol:**/*/

Diverse w.o. precancels, perfins, revenues, postfris in 9 boeken, zm/m/ntz (Image)

image Sale No: 173
Lot No:5135

Precancels, voorraad in 4 boeken, zm/m/ntz (Image)

Opening EUR 4.00